Loading

41 Οχήματα βρέθηκαν

2006 Daihatsu Terios
€ 8.300

Τζίπ-Suv-4x4
1500 cc | 105 bhp | Ανθρακί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Χειροκίνητο 128000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Daihatsu Terios 8.300 € 128000 km 2006 car daihatsu-terios-2006-1500cc-45063

2017 Skoda Fabia
€ 9.500

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 90 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2017 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 61300 ΠΡΟΒΟΛΗ
Skoda Fabia 9.500 € 61300 km 2017 car skoda-fabia-2017-1400cc-45295

2012 Ford Ka
€ 5.990

Mini-Μικρό
1242 cc | 69 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2012 Βενζίνη Χειροκίνητο 79450 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Ka START/STOP 5.990 € 79450 km 2012 car ford-ka-2012-1242cc-43466

2013 Toyota Auris
€ 10.490

Σεντάν-Οικογενειακό
1300 cc | 99 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 109000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Auris Life 99hp EFC 1.3 10.490 € 109000 km 2013 car toyota-auris-2013-1300cc-36524

2007 Mini One
€ 6.490

Κουπέ-Σπόρ
1397 cc | 95 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 140000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Mini One R56 6.490 € 140000 km 2007 car mini-one-2007-1397cc-45066

2007 Hyundai I30
€ 5.500

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 109 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 133000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I30 1.4CC COMFORT 5.500 € 133000 km 2007 car hyundai-i30-2007-1400cc-41629

2009 Hyundai I20
€ 5.700

Hatchback-Μεσαίο
1248 cc | 77 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 124000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I20 5ΠΟΡΤΟ 1.2cc 5.700 € 124000 km 2009 car hyundai-i20-2009-1248cc-44215

2008 Hyundai I10
€ 5.000

Mini-Μικρό
1100 cc | 75 bhp | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 105000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I10 5.000 € 105000 km 2008 car hyundai-i10-2008-1100cc-44214

2009 Hyundai I10
€ 5.500

Mini-Μικρό
1100 cc | 75 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 110000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I10 5.500 € 110000 km 2009 car hyundai-i10-2009-1100cc-42775

2008 Honda Jazz
€ 7.300

Mpv-Πολυμορφικό
1198 cc | 90 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 120000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Honda Jazz 7.300 € 120000 km 2008 car honda-jazz-2008-1198cc-45065

2010 Honda Civic
€ 11.490

Αλλο
1339 cc | 100 bhp | Μπλέ | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Αυτόματο 63500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Honda Civic TYPE S AYTOMATO 60000 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ 11.490 € 63500 km 2010 car honda-civic-2010-1339cc-44210

2009 Ford Fiesta
€ 6.500

Hatchback-Μεσαίο
1242 cc | 60 bhp | Μώβ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 115000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta 5θυρο-ZΑΝΤΕΣ 15" 6.500 € 115000 km 2009 car ford-fiesta-2009-1242cc-44207

2015 Fiat 500X
€ 17.500

Mpv-Πολυμορφικό
1368 cc | 140 bhp | Γκρί | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 18000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat 500X 17.500 € 18000 km 2015 car fiat-500x-2015-1368cc-45064

2013 Fiat Panda
€ 7.390

Mini-Μικρό
1300 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 98300 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 1.3 MULTI JET DIESEL 7.390 € 98300 km 2013 car fiat-panda-2013-1300cc-35570

2011 Citroen Nemo
€ 6.900

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 82 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 99800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen Nemo ΝΕΜΟ 6.900 € 99800 km 2011 car citroen-nemo-2011-1400cc-14882

2011 Alfa-Romeo Mito
€ 7.490

Κουπέ-Σπόρ
1368 cc | 95 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 123000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Alfa-Romeo Mito 7.490 € 123000 km 2011 car alfa-romeo-mito-2011-1368cc-43387

2014 Toyota Corolla
€ 13.990

Σεντάν-Οικογενειακό
1364 cc | 90 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Πετρέλαιο-Diesel Αυτόματο 89800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Corolla D MMT Active CJC 1.4 AYTOMATO 13.990 € 89800 km 2014 car toyota-corolla-2014-1364cc-37265

2006 Volkswagen Caddy
€ 5.590

Van
1595 cc | 115 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Χειροκίνητο 142000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Caddy ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΡΙΣΤΟ 5.590 € 142000 km 2006 car volkswagen-caddy-2006-1595cc-44238

2007 Kia Picanto
€ 5.400

Mini-Μικρό
1108 cc | 65 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Αυτόματο 52000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Kia Picanto AYTOMATO-50.000KM!!! 5.400 € 52000 km 2007 car kia-picanto-2007-1108cc-44219

2007 Toyota Yaris
€ 6.200

Hatchback-Μεσαίο
1298 cc | 87 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris 1.3C.C VVT-I 5πορτο 6.200 € 100000 km 2007 car toyota-yaris-2007-1298cc-44230

GARAGE