Loading

43 Οχήματα βρέθηκαν

2005 Opel Corsa
€ 3.500

Mini-Μικρό
1000 cc | 60 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2005 Βενζίνη Χειροκίνητο 115000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 1.0cc-110.000KM!!! 3.500 € 115000 km 2005 car opel-corsa-2005-1000cc-45883

2009 Peugeot 107
€ 5.500

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 50000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 107 1.0cc - 50.000KM!!!!FACELIFT 5.500 € 50000 km 2009 car peugeot-107-2009-1000cc-44223

2010 Opel Corsa
€ 5.800

Hatchback-Μεσαίο
1000 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 85000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 1.0cc-85000KM!-ΑΡΙΣΤΟ 5.800 € 85000 km 2010 car opel-corsa-2010-1000cc-45887

2007 Opel Corsa
€ 5.500

Hatchback-Μεσαίο
1239 cc | 80 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 64500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 1.2cc-ECOTEC-65000KM 5.500 € 64500 km 2007 car opel-corsa-2007-1239cc-45886

2011 Opel Corsa
€ 7.200

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 101 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 90000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 1.4cc - SPECIAL EDITION 111 7.200 € 90000 km 2011 car opel-corsa-2011-1400cc-45884

2015 Opel Astra
€ 10.990

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 95 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 95000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Astra CDTI Ecoflex Business S/S 1.2 10.990 € 95000 km 2015 car opel-astra-2015-1200cc-40468

2012 Nissan Micra
€ 7.490

Hatchback-Μεσαίο
1198 cc | 98 bhp | Κόκκινο Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2012 Βενζίνη Χειροκίνητο 90000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Micra START/STOP-CLIMA-NAVI-100HP!! 7.490 € 90000 km 2012 car nissan-micra-2012-1198cc-45855

2009 Mitsubishi Colt
€ 4.700

Hatchback-Μεσαίο
1124 cc | 75 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 128000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Mitsubishi Colt 1.1CC 5D A/C ABS 4.700 € 128000 km 2009 car mitsubishi-colt-2009-1124cc-45853

2010 Hyundai I20
€ 4.990

Hatchback-Μεσαίο
1248 cc | 78 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 137000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I20 ΕΛΛΗΝΙΚΟ-ΕΥΚΑΙΡΙΑ '10 4.990 € 137000 km 2010 car hyundai-i20-2010-1248cc-45839

2008 Hyundai I10
€ 4.790

Mini-Μικρό
1100 cc | 75 bhp | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 105000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I10 4.790 € 105000 km 2008 car hyundai-i10-2008-1100cc-44214

2009 Hyundai I20
€ 6.990

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 90 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Αυτόματο 94000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I20 AYTOMATO-FULL EKΔΟΣΗ!!! '09 6.990 € 94000 km 2009 car hyundai-i20-2009-1400cc-44216

2003 Honda Jazz
€ 3.890

Hatchback-Μεσαίο
1339 cc | 87 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2003 Βενζίνη Χειροκίνητο 112000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Honda Jazz 1.3CC-5D 3.890 € 112000 km 2003 car honda-jazz-2003-1339cc-45838

2007 Honda Jazz
€ 5.990

Hatchback-Μεσαίο
1339 cc | 85 bhp | Ανθρακί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Αυτόματο 105000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Honda Jazz 1.339cc LS- AYTOMATO! 5.990 € 105000 km 2007 car honda-jazz-2007-1339cc-44213

2009 Honda Civic
€ 9.290

Αλλο
1339 cc | 100 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 94000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Honda Civic 1.3 TYPE S 100PS 9.290 € 94000 km 2009 car honda-civic-2009-1339cc-45836

2009 Honda Civic
€ 9.290

Αλλο
1339 cc | 100 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 69000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Honda Civic 1.3 TYPE S 100PS 9.290 € 69000 km 2009 car honda-civic-2009-1339cc-45837

2011 Ford Fiesta
€ 7.290

Hatchback-Μεσαίο
1242 cc | 60 bhp | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 115000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta 5θυρο-ΑΡΙΣΤΟ 7.290 € 115000 km 2011 car ford-fiesta-2011-1242cc-44204

2009 Ford Fiesta
€ 6.300

Hatchback-Μεσαίο
1242 cc | 60 bhp | Μώβ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 115000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta 5θυρο-ZΑΝΤΕΣ 15" 6.300 € 115000 km 2009 car ford-fiesta-2009-1242cc-44207

2003 Fiat Punto
€ 2.650

Mini-Μικρό
1200 cc | 60 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2003 Βενζίνη Χειροκίνητο 120000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Punto 1.2cc-5θυρο-A/C- AΡΙΣΤΟ 2.650 € 120000 km 2003 car fiat-punto-2003-1200cc-45832

2015 Fiat 500X
€ 16.990

Mpv-Πολυμορφικό
1368 cc | 140 bhp | Γκρί | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 18000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat 500X 16.990 € 18000 km 2015 car fiat-500x-2015-1368cc-45064

2008 Citroen C1
€ 5.250

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Αυτόματο 99000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 1.0cc AYTOMATO 5.250 € 99000 km 2008 car citroen-c1-2008-1000cc-45831

GARAGE