Loading

50 Οχήματα βρέθηκαν

2015 Honda Civic
€ 13.990

Hatchback-Μεσαίο
1339 cc | 100 bhp | Μπορντό (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 70000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Honda Civic 13.990 € 70000 km 2015 car honda-civic-2015-1339cc-50486

2011 Peugeot 207
€ 5.200

Hatchback-Μεσαίο
1397 cc | 90 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 150000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 207 5.200 € 150000 km 2011 car peugeot-207-2011-1397cc-51088

2016 Hyundai I10
€ 8.490

Mini-Μικρό
998 cc | 70 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη - Αέριο(LPG) Χειροκίνητο 70000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I10 8.490 € 70000 km 2016 car hyundai-i10-2016-998cc-51086

2016 Dacia Sandero
€ 7.490

Mini-Μικρό
1149 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη Χειροκίνητο 93130 ΠΡΟΒΟΛΗ
Dacia Sandero 7.490 € 93130 km 2016 car dacia-sandero-2016-1149cc-51027

2013 Ford Fiesta
€ 7.490

Mini-Μικρό
998 cc | 65 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 109000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta 7.490 € 109000 km 2013 car ford-fiesta-2013-998cc-51069

2015 Renault Captur
€ 12.890

Crossover (4x2)
898 cc | 90 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 33000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Captur 12.890 € 33000 km 2015 car renault-captur-2015-898cc-51040

2017 Nissan Micra
€ 13.390

Mini-Μικρό
999 cc | 70 bhp | Μπλέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2017 Βενζίνη Χειροκίνητο 6200 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Micra 13.390 € 6200 km 2017 car nissan-micra-2017-999cc-51034

2014 Nissan Juke
€ 11.390

Crossover (4x2)
1598 cc | 94 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Βενζίνη Χειροκίνητο 73316 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Juke 11.390 € 73316 km 2014 car nissan-juke-2014-1598cc-51031

2010 Hyundai I30
€ 7.390

Hatchback-Μεσαίο
1396 cc | 109 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 83300 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I30 7.390 € 83300 km 2010 car hyundai-i30-2010-1396cc-51012

2005 Audi A3
€ 4.990

Hatchback-Μεσαίο
1984 cc | 150 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2005 Βενζίνη Χειροκίνητο 125000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Audi A3 4.990 € 125000 km 2005 car audi-a3-2005-1984cc-49751

2013 Opel Astra
€ 9.990

Hatchback-Μεσαίο
1364 cc | 140 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 124000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Astra 9.990 € 124000 km 2013 car opel-astra-2013-1364cc-51038

2011 Opel Meriva
€ 7.290

Mpv-Πολυμορφικό
1398 cc | 101 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη - Αέριο(LPG) Χειροκίνητο 125000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Meriva 7.290 € 125000 km 2011 car opel-meriva-2011-1398cc-50241

2015 Toyota Yaris
€ 9.490

Mini-Μικρό
998 cc | 70 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 91200 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris 9.490 € 91200 km 2015 car toyota-yaris-2015-998cc-51056

2018 Citroen C3
€ 12.790

Mini-Μικρό
1199 cc | 82 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2018 Βενζίνη Χειροκίνητο 47000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C3 12.790 € 47000 km 2018 car citroen-c3-2018-1199cc-51055

2010 Toyota Yaris
€ 6.490

Mini-Μικρό
998 cc | 70 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 96500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris 6.490 € 96500 km 2010 car toyota-yaris-2010-998cc-51046

2013 Toyota Yaris
€ 8.490

Mini-Μικρό
998 cc | 70 bhp | Κόκκινο Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 111000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris 8.490 € 111000 km 2013 car toyota-yaris-2013-998cc-51045

2017 Smart Fortwo
€ 8.990

Mini-Μικρό
999 cc | 71 bhp | Άσπρο | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
2017 Βενζίνη Χειροκίνητο 59000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Smart Fortwo 8.990 € 59000 km 2017 car smart-fortwo-2017-999cc-51044

2016 Toyota Aygo
€ 7.590

Mini-Μικρό
998 cc | 70 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη Χειροκίνητο 87000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 7.590 € 87000 km 2016 car toyota-aygo-2016-998cc-49249

2019 Renault Clio
€ 13.500

Mini-Μικρό
1461 cc | 75 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2019 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 93000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio 13.500 € 93000 km 2019 car renault-clio-2019-1461cc-51043

2017 Renault Clio
€ 10.500

Mini-Μικρό
1149 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2017 Βενζίνη Χειροκίνητο 97000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio 10.500 € 97000 km 2017 car renault-clio-2017-1149cc-51042

GARAGE