Loading

75 Οχήματα βρέθηκαν

2014 Renault Megane
€ 12.900

Station Wagon
1500 cc | 110 bhp | Καφέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Πετρέλαιο-Diesel Αυτόματο 97000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Megane FACE LIFT NAVI-Aυτοματο S/W 12.900 € 97000 km 2014 car renault-megane-2014-1500cc-37297

2015 Peugeot 208
€ 10.600

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 51900 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 208 1.4 HDI ACTIVE 10.600 € 51900 km 2015 car peugeot-208-2015-1400cc-37294

2013 Opel Corsa
€ 8.200

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 85 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 89000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa MY13 C'Mon XER 85hp 8.200 € 89000 km 2013 car opel-corsa-2013-1200cc-37293

2009 Opel Corsa
€ 6.700

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 80 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 1.2 16V 80PS 5D 6.700 € 100000 km 2009 car opel-corsa-2009-1200cc-12281

2007 Opel Corsa
€ 5.700

Mini-Μικρό
1248 cc | 75 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
2007 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 122000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 5.700 € 122000 km 2007 car opel-corsa-2007-1248cc-14040

2010 Nissan Micra
€ 5.990

Mini-Μικρό
1240 cc | 80 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 65000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Micra 5.990 € 65000 km 2010 car nissan-micra-2010-1240cc-36522

2010 Nissan Micra
€ 5.990

Mini-Μικρό
1240 cc | 80 bhp | Καφέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 70000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Micra 5.990 € 70000 km 2010 car nissan-micra-2010-1240cc-36523

2013 Nissan Micra
€ 8.600

Mini-Μικρό
1200 cc | 80 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 62030 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Micra 8.600 € 62030 km 2013 car nissan-micra-2013-1200cc-36550

2009 Mitsubishi Colt
€ 6.900

Hatchback-Μεσαίο
1300 cc | 95 bhp | Κόκκινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Αυτόματο 80200 ΠΡΟΒΟΛΗ
Mitsubishi Colt 1.3 Inport AYTOMATO 6.900 € 80200 km 2009 car mitsubishi-colt-2009-1300cc-37292

2006 Lancia Ypsilon
€ 4.700

Κουπέ-Σπόρ
1242 cc | 75 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Χειροκίνητο 117000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Lancia Ypsilon ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΟΡΟΦΗ 4.700 € 117000 km 2006 car lancia-ypsilon-2006-1242cc-37291

2011 Renault Twingo
€ 6.400

Κουπέ-Σπόρ
1149 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 103000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Twingo YAHOO 6.400 € 103000 km 2011 car renault-twingo-2011-1149cc-37270

2012 Renault Clio
€ 8.400

Mini-Μικρό
1500 cc | 90 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 83000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio DIESEL EURO 5 ECO2 8.400 € 83000 km 2012 car renault-clio-2012-1500cc-12296

2008 Smart Fortwo
€ 5.700

Αλλο
800 cc | 45 bhp | Μπλέ (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 4
2008 Πετρέλαιο-Diesel Αυτόματο 112000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Smart Fortwo 800 CDI DIESEL PASSION 5.700 € 112000 km 2008 car smart-fortwo-2008-800cc-37269

2009 Suzuki Splash
€ 6.500

Mpv-Πολυμορφικό
1240 cc | 75 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 112000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Splash 6.500 € 112000 km 2009 car suzuki-splash-2009-1240cc-37268

2015 Toyota Corolla
€ 14.990

Σεντάν-Οικογενειακό
1364 cc | 90 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 92400 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Corolla D Active Plus Eco CJA 1.4 '15 14.990 € 92400 km 2015 car toyota-corolla-2015-1364cc-37266

2014 Toyota Corolla
€ 15.700

Σεντάν-Οικογενειακό
1364 cc | 90 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Πετρέλαιο-Diesel Αυτόματο 89800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Corolla D MMT Active CJC 1.4 AYTOMATO 15.700 € 89800 km 2014 car toyota-corolla-2014-1364cc-37265

2011 Toyota Iq
€ 7.900

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 82450 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Iq 7.900 € 82450 km 2011 car toyota-iq-2011-1000cc-37264

2013 Toyota Auris
€ 12.400

Σεντάν-Οικογενειακό
1300 cc | 99 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 109000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Auris Life 99hp EFC 1.3 12.400 € 109000 km 2013 car toyota-auris-2013-1300cc-36524

2005 Toyota Avensis
€ 6.200

Σεντάν-Οικογενειακό
1600 cc | 120 bhp | Μπλέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2005 Βενζίνη Χειροκίνητο 159000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Avensis AEPIO 6.200 € 159000 km 2005 car toyota-avensis-2005-1600cc-36525

2009 Volkswagen Golf
€ 8.800

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 122 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 125000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Golf 1.4 TSI 122PS 8.800 € 125000 km 2009 car volkswagen-golf-2009-1400cc-35572

GARAGE