Loading

60 Οχήματα βρέθηκαν

2009 Mitsubishi Colt
€ 6.800

Hatchback-Μεσαίο
1300 cc | 95 bhp | Κόκκινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Αυτόματο 80200 ΠΡΟΒΟΛΗ
Mitsubishi Colt 1.3 Inport AYTOMATO 6.800 € 80200 km 2009 car mitsubishi-colt-2009-1300cc-37292

2014 Hyundai I30
€ 10.950

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 90 bhp | Μπλέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 109000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I30 10.950 € 109000 km 2014 car hyundai-i30-2014-1400cc-36796

2012 Suzuki Swift
€ 8.950

Hatchback-Μεσαίο
1242 cc | 95 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2012 Βενζίνη Χειροκίνητο 45000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Swift 1.2i16v GLX start/stop Keyless 8.950 € 45000 km 2012 car suzuki-swift-2012-1242cc-37015

2009 Suzuki Splash
€ 6.350

Mpv-Πολυμορφικό
1240 cc | 75 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 112000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Splash 6.350 € 112000 km 2009 car suzuki-splash-2009-1240cc-37268

2013 Skoda Fabia
€ 7.650

Hatchback-Μεσαίο
1199 cc | 75 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 125000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Skoda Fabia TDi Fresh 75hp 1.2 7.650 € 125000 km 2013 car skoda-fabia-2013-1199cc-39129

2013 Volkswagen Golf
€ 11.650

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 86000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Golf TSi Design BMT 105HP 11.650 € 86000 km 2013 car volkswagen-golf-2013-1200cc-39134

2014 Volkswagen Polo
€ 9.350

Mini-Μικρό
1200 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 81200 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo TDI Trendline 1.2 9.350 € 81200 km 2014 car volkswagen-polo-2014-1200cc-39136

2013 Toyota Auris
€ 11.850

Σεντάν-Οικογενειακό
1300 cc | 99 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 109000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Auris Life 99hp EFC 1.3 11.850 € 109000 km 2013 car toyota-auris-2013-1300cc-36524

2007 Opel Corsa
€ 4.990

Mini-Μικρό
1248 cc | 75 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
2007 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 131000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 4.990 € 131000 km 2007 car opel-corsa-2007-1248cc-14040

2009 Peugeot 207
€ 6.990

Κάμπριο-Roadster
1600 cc | 120 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 120000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 207 CC CABRIO 1,6 ROLAND GARROS 6.990 € 120000 km 2009 car peugeot-207-2009-1600cc-39965

2008 Citroen C5
€ 6.700

Σεντάν-Οικογενειακό
1800 cc | 127 bhp | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Υγραέριο Χειροκίνητο 265000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C5 1.8 AMBIANCE 127 HP ΑΕΡΙΟ!! 6.700 € 265000 km 2008 car citroen-c5-2008-1800cc-39963

2008 Chevrolet Lacetti
€ 4.450

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 98 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 135000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Lacetti 1.4I 16V SE 4.450 € 135000 km 2008 car chevrolet-lacetti-2008-1400cc-39961

2006 Volvo S40
€ 5.500

Σεντάν-Οικογενειακό
1798 cc | 125 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Χειροκίνητο 99300 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volvo S40 5.500 € 99300 km 2006 car volvo-s40-2006-1798cc-39907

2013 Volkswagen Up
€ 7.350

Mini-Μικρό
1000 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 91000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Up Move up! 75hp 1.0 7.350 € 91000 km 2013 car volkswagen-up-2013-1000cc-37263

2012 Volkswagen Polo
€ 8.900

Mini-Μικρό
1199 cc | 75 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 60800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo 8.900 € 60800 km 2012 car volkswagen-polo-2012-1199cc-14658

2011 Volkswagen Polo
€ 9.500

Mini-Μικρό
1197 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 51700 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo HIGHLINE 9.500 € 51700 km 2011 car volkswagen-polo-2011-1197cc-38093

2008 Volkswagen Golf
€ 6.990

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 122 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 135000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Golf TSI 122 PS 6.990 € 135000 km 2008 car volkswagen-golf-2008-1400cc-35573

2011 Toyota Iq
€ 7.950

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 82450 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Iq 7.950 € 82450 km 2011 car toyota-iq-2011-1000cc-37264

2010 Toyota Iq
€ 7.400

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 65000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Iq LUNA VVTI 7.400 € 65000 km 2010 car toyota-iq-2010-1000cc-35667

2014 Toyota Corolla
€ 15.450

Σεντάν-Οικογενειακό
1364 cc | 90 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Πετρέλαιο-Diesel Αυτόματο 89800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Corolla D MMT Active CJC 1.4 AYTOMATO 15.450 € 89800 km 2014 car toyota-corolla-2014-1364cc-37265

GARAGE