Loading

58 Οχήματα βρέθηκαν

2012 Fiat Fiorino
€ 5.700

Van
1248 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 156000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Fiorino 5.700 € 156000 km 2012 car fiat-fiorino-2012-1248cc-42647

2014 Volkswagen Golf
€ 12.990

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 122 bhp | Μπλέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Βενζίνη Χειροκίνητο 50000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Golf 12.990 € 50000 km 2014 car volkswagen-golf-2014-1400cc-42646

2009 Renault Clio
€ 6.500

Mini-Μικρό
1198 cc | 100 bhp | Μαύρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio 6.500 € 100000 km 2009 car renault-clio-2009-1198cc-42644

2014 Opel Astra
€ 9.990

Station Wagon
1400 cc | 101 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Βενζίνη Χειροκίνητο 76000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Astra 9.990 € 76000 km 2014 car opel-astra-2014-1400cc-42643

2007 Chevrolet Matiz
€ 4.700

Mini-Μικρό
800 cc | 68 bhp | Ασημί | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Αυτόματο 85000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Matiz 4.700 € 85000 km 2007 car chevrolet-matiz-2007-800cc-42642

2007 Alfa-Romeo 147
€ 4.500

Hatchback-Μεσαίο
1600 cc | 120 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 117000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Alfa-Romeo 147 4.500 € 117000 km 2007 car alfa-romeo-147-2007-1600cc-42641

2008 Toyota Yaris
€ 6.400

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 99000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris 1.0CC 5θυρο-A/C 6.400 € 99000 km 2008 car toyota-yaris-2008-1000cc-42217

2009 Hyundai I20
€ 6.990

Mini-Μικρό
1400 cc | 101 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 110000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I20 6.990 € 110000 km 2009 car hyundai-i20-2009-1400cc-41987

2009 Alfa-Romeo Mito
€ 7.490

Κουπέ-Σπόρ
1400 cc | 95 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 87000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Alfa-Romeo Mito 7.490 € 87000 km 2009 car alfa-romeo-mito-2009-1400cc-41986

2011 Volkswagen Polo
€ 9.400

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 105 bhp | Μπλέ | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Αυτόματο 115000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo 1.2cc HIGHLINE DSG7 AYTOMATO 9.400 € 115000 km 2011 car volkswagen-polo-2011-1200cc-41641

2013 Volkswagen Golf
€ 11.990

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 86000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Golf TSi Design BMT 105HP 11.990 € 86000 km 2013 car volkswagen-golf-2013-1200cc-41640

2010 Toyota Aygo
€ 6.200

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 88000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 5θυρο ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 6.200 € 88000 km 2010 car toyota-aygo-2010-1000cc-41638

2009 Toyota Aygo
€ 5.790

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 96000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 1.0cc 5θυρο-A/C 5.790 € 96000 km 2009 car toyota-aygo-2009-1000cc-41637

2013 Toyota Auris
€ 10.990

Σεντάν-Οικογενειακό
1300 cc | 99 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 109000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Auris Life 99hp EFC 1.3 10.990 € 109000 km 2013 car toyota-auris-2013-1300cc-36524

2010 Nissan Micra
€ 5.490

Mini-Μικρό
1240 cc | 80 bhp | Καφέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 70400 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Micra 5.490 € 70400 km 2010 car nissan-micra-2010-1240cc-36523

2015 Ford Focus
€ 11.990

Hatchback-Μεσαίο
1500 cc | 95 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 124500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Focus 1.5 TREND TD 95ps 11.990 € 124500 km 2015 car ford-focus-2015-1500cc-36001

2010 Toyota Iq
€ 7.150

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 65000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Iq LUNA VVTI 7.150 € 65000 km 2010 car toyota-iq-2010-1000cc-35667

2013 Fiat Panda
€ 7.600

Mini-Μικρό
1300 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 98000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 1.3 MULTI JET DIESEL 7.600 € 98000 km 2013 car fiat-panda-2013-1300cc-35570

2015 Citroen C3
€ 8.990

Mini-Μικρό
1400 cc | 70 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 45000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C3 HDi Trend ESP 70hp 8.990 € 45000 km 2015 car citroen-c3-2015-1400cc-16820

2011 Citroen Nemo
€ 7.290

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 82 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 98000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen Nemo ΝΕΜΟ 7.290 € 98000 km 2011 car citroen-nemo-2011-1400cc-14882

GARAGE