Loading

55 Οχήματα βρέθηκαν

2010 Honda Jazz
€ 7.200

Mpv-Πολυμορφικό
1339 cc | 100 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 87200 ΠΡΟΒΟΛΗ
Honda Jazz FULL-CLIMA-ZANTEΣ-ΠΡΟΒΟΛΕΙΣ 7.200 € 87200 km 2010 car honda-jazz-2010-1339cc-43472

2010 Ford Fiesta
€ 6.500

Hatchback-Μεσαίο
1242 cc | 60 bhp | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 70000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta ΖΑΝΤΕΣ 15"- 70000KM!! 6.500 € 70000 km 2010 car ford-fiesta-2010-1242cc-43471

2011 Hyundai I20
€ 6.700

Hatchback-Μεσαίο
1248 cc | 77 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 95000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I20 EDITION PLUS 6.700 € 95000 km 2011 car hyundai-i20-2011-1248cc-43470

2005 Toyota Yaris
€ 5.300

Mini-Μικρό
1300 cc | 87 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2005 Βενζίνη Αυτόματο 83675 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ! 5.300 € 83675 km 2005 car toyota-yaris-2005-1300cc-43469

2010 Toyota Iq
€ 7.200

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 95670 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Iq ΖΑΝΤΕΣ-A/C-8AIRBAG 7.200 € 95670 km 2010 car toyota-iq-2010-1000cc-43468

2012 Ford Ka
€ 6.490

Mini-Μικρό
1242 cc | 69 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2012 Βενζίνη Χειροκίνητο 79450 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Ka START/STOP 6.490 € 79450 km 2012 car ford-ka-2012-1242cc-43466

2007 Chevrolet Matiz
€ 4.800

Mini-Μικρό
800 cc | 68 bhp | Ασημί | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Αυτόματο 85000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Matiz 4.800 € 85000 km 2007 car chevrolet-matiz-2007-800cc-42642

2008 Daihatsu Terios
€ 8.500

Τζίπ-Suv-4x4
1500 cc | 105 bhp | Κόκκινο | Τετρακίνητο (4wd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 130000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Daihatsu Terios 8.500 € 130000 km 2008 car daihatsu-terios-2008-1500cc-43392

2011 Fiat Doblo
€ 10.990

Mpv-Πολυμορφικό
1400 cc | 95 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 65000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Doblo 10.990 € 65000 km 2011 car fiat-doblo-2011-1400cc-41116

2013 Fiat Panda
€ 7.900

Mini-Μικρό
1300 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 89000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 1.3 MTJ 75HP LOUNGE 7.900 € 89000 km 2013 car fiat-panda-2013-1300cc-40983

2013 Fiat Doblo
€ 12.490

Mpv-Πολυμορφικό
1600 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 53000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Doblo 1.3 MULTI JET DIESEL 7ΘΕΣΙΟ 12.490 € 53000 km 2013 car fiat-doblo-2013-1600cc-39123

2010 Fiat 500
€ 7.390

Mini-Μικρό
1242 cc | 69 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 97900 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat 500 7.390 € 97900 km 2010 car fiat-500-2010-1242cc-36795

2013 Fiat Panda
€ 7.490

Mini-Μικρό
1300 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 98300 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 1.3 MULTI JET DIESEL 7.490 € 98300 km 2013 car fiat-panda-2013-1300cc-35570

2012 Fiat Punto Evo
€ 7.490

Hatchback-Μεσαίο
1248 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 94700 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Punto Evo EVO 1.3 MULTI JET DIESEL 7.490 € 94700 km 2012 car fiat-punto-evo-2012-1248cc-12223

2007 Citroen C1
€ 4.990

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 4.990 € 100000 km 2007 car citroen-c1-2007-1000cc-41626

2008 Chevrolet Lacetti
€ 3.890

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 98 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 135000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Lacetti 1.4I 16V SE 3.890 € 135000 km 2008 car chevrolet-lacetti-2008-1400cc-39961

2009 Alfa-Romeo Mito
€ 8.900

Κουπέ-Σπόρ
1368 cc | 95 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 57500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Alfa-Romeo Mito 8.900 € 57500 km 2009 car alfa-romeo-mito-2009-1368cc-43389

2011 Alfa-Romeo Mito
€ 7.700

Κουπέ-Σπόρ
1368 cc | 95 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 123000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Alfa-Romeo Mito 7.700 € 123000 km 2011 car alfa-romeo-mito-2011-1368cc-43387

2010 Renault Clio
€ 6.900

Mini-Μικρό
1198 cc | 80 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2010 Βενζίνη Αυτόματο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio 6.900 € 100000 km 2010 car renault-clio-2010-1198cc-42645

2009 Renault Clio
€ 6.500

Mini-Μικρό
1198 cc | 100 bhp | Μαύρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio 6.500 € 100000 km 2009 car renault-clio-2009-1198cc-42644

GARAGE