Loading

48 Οχήματα βρέθηκαν

2006 Toyota Yaris
€ 6.500

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Χειροκίνητο 80700 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris 1.0CC 5θυρο-A/C- ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 6.500 € 80700 km 2006 car toyota-yaris-2006-1000cc-40984

2013 Fiat Panda
€ 8.200

Mini-Μικρό
1300 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 89000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 1.3 MTJ 75HP LOUNGE 8.200 € 89000 km 2013 car fiat-panda-2013-1300cc-40983

2007 Suzuki Swift
€ 6.200

Τζίπ-Suv-4x4
1300 cc | 90 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 96000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Swift 4X4 6.200 € 96000 km 2007 car suzuki-swift-2007-1300cc-40982

2008 Daihatsu Terios
€ 8.700

Τζίπ-Suv-4x4
1500 cc | 105 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 98500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Daihatsu Terios TOP S 4x4 8.700 € 98500 km 2008 car daihatsu-terios-2008-1500cc-40980

2012 Renault Clio
€ 8.300

Mini-Μικρό
1500 cc | 90 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 83000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio DIESEL EURO 5 ECO2 8.300 € 83000 km 2012 car renault-clio-2012-1500cc-12296

1999 Volkswagen Golf
€ 2.800

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 90 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
1999 Βενζίνη Χειροκίνητο 115000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Golf 1.4cc ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ! 2.800 € 115000 km 1999 car volkswagen-golf-1999-1400cc-40865

2008 Daihatsu Terios
€ 9.700

Τζίπ-Suv-4x4
1500 cc | 105 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 115000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Daihatsu Terios 4WD Top S 100th Anniversary 9.700 € 115000 km 2008 car daihatsu-terios-2008-1500cc-40864

2009 Suzuki Swift
€ 6.750

Hatchback-Μεσαίο
1300 cc | 95 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 94000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Swift 1.3CC 5D 6.750 € 94000 km 2009 car suzuki-swift-2009-1300cc-40863

2010 Hyundai I20
€ 6.700

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 80 bhp | Μπορντό (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 89000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I20 CONFORT NAVIGATION 6.700 € 89000 km 2010 car hyundai-i20-2010-1200cc-40861

2006 Suzuki Swift
€ 6.490

Hatchback-Μεσαίο
1500 cc | 102 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Χειροκίνητο 95000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Swift COMFORT ΖΑΝΤΕΣ-KEYLESS-NAVI 6.490 € 95000 km 2006 car suzuki-swift-2006-1500cc-40860

2009 Mazda 2
€ 6.250

Mini-Μικρό
1349 cc | 85 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 6250 ΠΡΟΒΟΛΗ
Mazda 2 6.250 € 6250 km 2009 car mazda-2-2009-1349cc-40859

2006 Chevrolet Matiz
€ 4.900

Mini-Μικρό
800 cc | 54 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Αυτόματο 52000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Matiz SE AYTOMATO 52.000XLM 4.900 € 52000 km 2006 car chevrolet-matiz-2006-800cc-39119

2011 Volkswagen Polo
€ 9.400

Mini-Μικρό
1197 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 52800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo HIGHLINE 9.400 € 52800 km 2011 car volkswagen-polo-2011-1197cc-38093

2008 Hyundai I10
€ 5.200

Mini-Μικρό
1100 cc | 65 bhp | Μπλέ | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I10 1.1CC 5θυρο 5.200 € 100000 km 2008 car hyundai-i10-2008-1100cc-40469

2015 Opel Astra
€ 11.990

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 95 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 95000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Astra CDTI Ecoflex Business S/S 1.2 11.990 € 95000 km 2015 car opel-astra-2015-1200cc-40468

2006 Toyota Yaris
€ 6.400

Hatchback-Μεσαίο
1300 cc | 87 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Αυτόματο 132000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris ΑΥΤΟΜΑΤΟ 6.400 € 132000 km 2006 car toyota-yaris-2006-1300cc-40423

2008 Toyota Aygo
€ 6.290

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Αυτόματο 87000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo AYTOMATO-ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ! 6.290 € 87000 km 2008 car toyota-aygo-2008-1000cc-40421

2008 Citroen C1
€ 5.250

Mini-Μικρό
998 cc | 68 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Αυτόματο 112600 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 5.250 € 112600 km 2008 car citroen-c1-2008-998cc-40316

2015 Citroen C3
€ 9.350

Mini-Μικρό
1400 cc | 70 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 45000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C3 HDi Trend ESP 70hp 9.350 € 45000 km 2015 car citroen-c3-2015-1400cc-16820

2008 Citroen C1
€ 4.900

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 94000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 1.0 STYLE 68HP 4.900 € 94000 km 2008 car citroen-c1-2008-1000cc-39121

GARAGE