Loading

38 Οχήματα βρέθηκαν

2007 Audi A4
€ 8.490

Σεντάν-Οικογενειακό
1781 cc | 163 bhp | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 110000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Audi A4 8.490 € 110000 km 2007 car audi-a4-2007-1781cc-49822

2017 Opel Astra
€ 13.500

Hatchback-Μεσαίο
1598 cc | 110 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2017 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 95000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Astra 13.500 € 95000 km 2017 car opel-astra-2017-1598cc-49821

2011 Nissan Note
€ 6.000

Mpv-Πολυμορφικό
1389 cc | 90 bhp | Μαύρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 85000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Note 6.000 € 85000 km 2011 car nissan-note-2011-1389cc-47417

2014 Toyota Corolla
€ 11.990

Σεντάν-Οικογενειακό
1364 cc | 90 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Πετρέλαιο-Diesel Αυτόματο 135000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Corolla 11.990 € 135000 km 2014 car toyota-corolla-2014-1364cc-49565

2005 Audi A3
€ 7.000

Hatchback-Μεσαίο
1984 cc | 150 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2005 Βενζίνη Χειροκίνητο 125000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Audi A3 7.000 € 125000 km 2005 car audi-a3-2005-1984cc-49751

2014 Toyota Yaris
€ 8.490

Hatchback-Μεσαίο
998 cc | 70 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Βενζίνη Χειροκίνητο 95000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris 8.490 € 95000 km 2014 car toyota-yaris-2014-998cc-49040

2014 Toyota Yaris
€ 7.790

Mini-Μικρό
998 cc | 70 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Βενζίνη Χειροκίνητο 112000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris 7.790 € 112000 km 2014 car toyota-yaris-2014-998cc-48435

2010 Toyota Auris
€ 9.490

Hatchback-Μεσαίο
1798 cc | 136 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2010 Υβριδικό (Βενζίνη/Ηλεκτρικό) Αυτόματο 110000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Auris h 9.490 € 110000 km 2010 car toyota-auris-2010-1798cc-48974

2013 Volkswagen Polo
€ 8.390

Mini-Μικρό
1198 cc | 70 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 52000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo 8.390 € 52000 km 2013 car volkswagen-polo-2013-1198cc-49248

2016 Smart Fortwo
€ 8.390

Mini-Μικρό
999 cc | 71 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
2016 Βενζίνη Χειροκίνητο 83000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Smart Fortwo 8.390 € 83000 km 2016 car smart-fortwo-2016-999cc-49039

2017 Nissan Qashqai
€ 15.790

Crossover (4x2)
1197 cc | 115 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2017 Βενζίνη Χειροκίνητο 64500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Qashqai 15.790 € 64500 km 2017 car nissan-qashqai-2017-1197cc-48037

2016 Nissan Pulsar
€ 11.290

Hatchback-Μεσαίο
1197 cc | 115 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη Αυτόματο 68000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Pulsar 11.290 € 68000 km 2016 car nissan-pulsar-2016-1197cc-48283

2013 Honda Civic
€ 10.990

Hatchback-Μεσαίο
1339 cc | 100 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 77000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Honda Civic 10.990 € 77000 km 2013 car honda-civic-2013-1339cc-48419

2007 Volkswagen Golf
€ 5.500

Hatchback-Μεσαίο
1390 cc | 140 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 135000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Golf 5.500 € 135000 km 2007 car volkswagen-golf-2007-1390cc-49717

2008 Chevrolet Matiz
€ 3.400

Mini-Μικρό
796 cc | 52 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 123000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Matiz 3.400 € 123000 km 2008 car chevrolet-matiz-2008-796cc-49716

2006 Hyundai Getz
€ 3.800

Mini-Μικρό
1100 cc | 65 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Χειροκίνητο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai Getz 3.800 € 100000 km 2006 car hyundai-getz-2006-1100cc-49715

2016 Toyota Aygo
€ 8.390

Mini-Μικρό
998 cc | 70 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη Χειροκίνητο 87000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 8.390 € 87000 km 2016 car toyota-aygo-2016-998cc-49249

2012 Opel Agila
€ 5.990

Mini-Μικρό
996 cc | 70 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Βενζίνη Χειροκίνητο 105000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Agila 5.990 € 105000 km 2012 car opel-agila-2012-996cc-49561

2012 Chevrolet Spark
€ 6.490

Mini-Μικρό
1206 cc | 82 bhp | Μπλέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Βενζίνη Χειροκίνητο 51000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Spark 6.490 € 51000 km 2012 car chevrolet-spark-2012-1206cc-49554

2016 Renault Clio
€ 9.290

Station Wagon
1461 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 84000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio 9.290 € 84000 km 2016 car renault-clio-2016-1461cc-46571

GARAGE