Loading

52 Οχήματα βρέθηκαν

2011 Smart Fortwo
€ 5.400

Mini-Μικρό
1000 cc | 71 bhp | Άσπρο | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Αυτόματο 97000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Smart Fortwo PASSION 5.400 € 97000 km 2011 car smart-fortwo-2011-1000cc-46573

2017 Skoda Fabia
€ 9.300

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 90 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2017 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 61300 ΠΡΟΒΟΛΗ
Skoda Fabia 9.300 € 61300 km 2017 car skoda-fabia-2017-1400cc-45295

2016 Renault Kadjar
€ 16.490

Crossover (4x2)
1197 cc | 130 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη Χειροκίνητο 60000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Kadjar 16.490 € 60000 km 2016 car renault-kadjar-2016-1197cc-46572

2016 Renault Clio
€ 9.990

Station Wagon
1461 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 84000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio 9.990 € 84000 km 2016 car renault-clio-2016-1461cc-46571

2009 Renault Clio
€ 6.400

Mini-Μικρό
1198 cc | 100 bhp | Μαύρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio 6.400 € 100000 km 2009 car renault-clio-2009-1198cc-42644

2018 Peugeot 108
€ 9.850

Mini-Μικρό
1000 cc | 70 bhp | Κόκκινο Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2018 Βενζίνη Αυτόματο 17000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 108 9.850 € 17000 km 2018 car peugeot-108-2018-1000cc-46570

2009 Peugeot 107
€ 5.300

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 50000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 107 1.0cc - 50.000KM!!!!FACELIFT 5.300 € 50000 km 2009 car peugeot-107-2009-1000cc-44223

2008 Peugeot 207
€ 5.490

Κάμπριο-Roadster
1598 cc | 120 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 80000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 207 1.6 CABRIO SPORTPACKET!! 5.490 € 80000 km 2008 car peugeot-207-2008-1598cc-44224

2010 Opel Insignia
€ 9.500

Σεντάν-Οικογενειακό
1796 cc | 140 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 53000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Insignia COSMO 9.500 € 53000 km 2010 car opel-insignia-2010-1796cc-46569

2017 Opel Astra
€ 13.500

Station Wagon
1600 cc | 110 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2017 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 93000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Astra SPORTTOURER 13.500 € 93000 km 2017 car opel-astra-2017-1600cc-46568

2007 Opel Corsa
€ 5.300

Hatchback-Μεσαίο
1239 cc | 80 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 64500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 1.2cc-ECOTEC-65000KM 5.300 € 64500 km 2007 car opel-corsa-2007-1239cc-45886

2005 Opel Corsa
€ 3.300

Mini-Μικρό
1000 cc | 60 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2005 Βενζίνη Χειροκίνητο 115000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 1.0cc-110.000KM!!! 3.300 € 115000 km 2005 car opel-corsa-2005-1000cc-45883

2010 Ford Ka
€ 5.490

Mini-Μικρό
1242 cc | 69 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Ka 5.490 € 100000 km 2010 car ford-ka-2010-1242cc-46567

2006 Daihatsu Terios
€ 8.300

Τζίπ-Suv-4x4
1500 cc | 105 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (Awd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Χειροκίνητο 129000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Daihatsu Terios 8.300 € 129000 km 2006 car daihatsu-terios-2006-1500cc-46566

2011 Volkswagen Polo
€ 9.200

Hatchback-Μεσαίο
1197 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 70300 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo HIGHLINE 9.200 € 70300 km 2011 car volkswagen-polo-2011-1197cc-46179

2011 Mercedes-Benz A 160
€ 9.490

Hatchback-Μεσαίο
1498 cc | 95 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 91400 ΠΡΟΒΟΛΗ
Mercedes-Benz A 160 9.490 € 91400 km 2011 car mercedes-benz-a-160-2011-1498cc-9752

2011 Kia Picanto
€ 6.300

Mini-Μικρό
998 cc | 70 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 61000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Kia Picanto 60.000KM! ΕΛΛΗΝΙΚΟ 6.300 € 61000 km 2011 car kia-picanto-2011-998cc-46561

2011 Hyundai I10
€ 5.300

Mini-Μικρό
1100 cc | 75 bhp | Κίτρινο Ανοιχτό | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 85000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I10 APIΣΤΟ-85000ΚΜ!! 5.300 € 85000 km 2011 car hyundai-i10-2011-1100cc-46559

2006 Hyundai Accent
€ 2.990

Σεντάν-Οικογενειακό
1399 cc | 100 bhp | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Υγραέριο Χειροκίνητο 200000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai Accent ΥΓΡΑΕΡΙΟ - ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ 2.990 € 200000 km 2006 car hyundai-accent-2006-1399cc-46558

2007 Hyundai I30
€ 5.300

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 109 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 133000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I30 1.4CC COMFORT 5.300 € 133000 km 2007 car hyundai-i30-2007-1400cc-41629

GARAGE