Loading

49 Οχήματα βρέθηκαν

2014 Toyota Yaris
€ 8.700

Hatchback-Μεσαίο
998 cc | 70 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Βενζίνη Χειροκίνητο 95000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris 8.700 € 95000 km 2014 car toyota-yaris-2014-998cc-49040

2016 Smart Fortwo
€ 8.700

Mini-Μικρό
999 cc | 71 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
2016 Βενζίνη Χειροκίνητο 83000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Smart Fortwo 8.700 € 83000 km 2016 car smart-fortwo-2016-999cc-49039

2008 Opel Meriva
€ 3.990

Mpv-Πολυμορφικό
1364 cc | 90 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 119000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Meriva 3.990 € 119000 km 2008 car opel-meriva-2008-1364cc-48403

2006 Chevrolet Lacetti
€ 2.790

Σεντάν-Οικογενειακό
1598 cc | 110 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Υγραέριο Χειροκίνητο 120000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Lacetti 2.790 € 120000 km 2006 car chevrolet-lacetti-2006-1598cc-49038

2010 Toyota Auris
€ 9.900

Hatchback-Μεσαίο
1798 cc | 136 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2010 Υβριδικό (Βενζίνη/Ηλεκτρικό) Αυτόματο 110000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Auris h 9.900 € 110000 km 2010 car toyota-auris-2010-1798cc-48974

2017 Nissan Qashqai
€ 15.990

Crossover (4x2)
1197 cc | 115 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2017 Βενζίνη Χειροκίνητο 64500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Qashqai 15.990 € 64500 km 2017 car nissan-qashqai-2017-1197cc-48037

2016 Nissan Pulsar
€ 10.890

Hatchback-Μεσαίο
1197 cc | 115 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη Αυτόματο 68000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Pulsar 10.890 € 68000 km 2016 car nissan-pulsar-2016-1197cc-48283

2018 Skoda Octavia
€ 15.390

Σεντάν-Οικογενειακό
1600 cc | 116 bhp | Μπλέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2018 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 95000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Skoda Octavia 15.390 € 95000 km 2018 car skoda-octavia-2018-1600cc-48056

2016 Skoda Rapid
€ 10.490

Hatchback-Μεσαίο
1422 cc | 90 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Πετρέλαιο-Diesel Αυτόματο 112000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Skoda Rapid 10.490 € 112000 km 2016 car skoda-rapid-2016-1422cc-48428

2010 Suzuki Swift
€ 5.990

Mini-Μικρό
1328 cc | 92 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Swift 5.990 € 100000 km 2010 car suzuki-swift-2010-1328cc-47554

2014 Hyundai I30
€ 9.990

Hatchback-Μεσαίο
1396 cc | 100 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2014 Βενζίνη Χειροκίνητο 52900 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I30 50.000KM ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ! 9.990 € 52900 km 2014 car hyundai-i30-2014-1396cc-48955

2016 Hyundai I20
€ 8.990

Mini-Μικρό
1248 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη Χειροκίνητο 94000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I20 1.2CC-ACTIVE-START/STOP-FULL EXTRA 8.990 € 94000 km 2016 car hyundai-i20-2016-1248cc-48954

2017 Hyundai I20
€ 8.990

Mini-Μικρό
1248 cc | 75 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2017 Βενζίνη Χειροκίνητο 90000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I20 1.2CC-ACTIVE-5D-APIΣΤΟ 8.990 € 90000 km 2017 car hyundai-i20-2017-1248cc-48950

2015 Hyundai I20
€ 8.990

Mini-Μικρό
1248 cc | 85 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 78000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I20 1.2CC-ACTIVE-5D-APIΣΤΟ 75000ΚΜ 8.990 € 78000 km 2015 car hyundai-i20-2015-1248cc-48953

2008 Honda Civic
€ 6.990

Σεντάν-Οικογενειακό
1339 cc | 115 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Υβριδικό (Βενζίνη/Ηλεκτρικό) Αυτόματο 110000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Honda Civic 6.990 € 110000 km 2008 car honda-civic-2008-1339cc-48949

2013 Honda Civic
€ 11.790

Hatchback-Μεσαίο
1339 cc | 100 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 77000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Honda Civic 11.790 € 77000 km 2013 car honda-civic-2013-1339cc-48419

2016 Citroen C4
€ 10.490

Hatchback-Μεσαίο
1600 cc | 100 bhp | Μπλέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 80000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C4 FEEL 10.490 € 80000 km 2016 car citroen-c4-2016-1600cc-47409

2015 Citroen C3
€ 6.490

Mini-Μικρό
998 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 111000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C3 6.490 € 111000 km 2015 car citroen-c3-2015-998cc-48277

2013 Chevrolet Aveo
€ 6.490

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 82 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 85000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Aveo 6.490 € 85000 km 2013 car chevrolet-aveo-2013-1200cc-48948

2012 Chevrolet Aveo
€ 5.990

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 82 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Βενζίνη Χειροκίνητο 82000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Aveo 5.990 € 82000 km 2012 car chevrolet-aveo-2012-1200cc-48947

GARAGE