Loading

28 Οχήματα βρέθηκαν

2011 Volkswagen Polo
€ 9.300

Mini-Μικρό
1197 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 59490 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo HIGHLINE 9.300 € 59490 km 2011 car volkswagen-polo-2011-1197cc-38093

2012 Volkswagen Polo
€ 8.990

Mini-Μικρό
1199 cc | 75 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 60800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo 8.990 € 60800 km 2012 car volkswagen-polo-2012-1199cc-14658

2003 Opel Corsa
€ 2.890

Mini-Μικρό
1400 cc | 90 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2003 Βενζίνη Χειροκίνητο 125000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 2.890 € 125000 km 2003 car opel-corsa-2003-1400cc-41988

2008 Suzuki Swift
€ 6.300

Mini-Μικρό
1328 cc | 92 bhp | Μπορντό (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 114000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Swift 6.300 € 114000 km 2008 car suzuki-swift-2008-1328cc-43759

2010 Seat Ibiza
€ 5.990

Mini-Μικρό
1198 cc | 75 bhp | Ανθρακί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 90000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Seat Ibiza 5.990 € 90000 km 2010 car seat-ibiza-2010-1198cc-43758

2012 Renault Clio
€ 7.990

Mini-Μικρό
1500 cc | 90 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 88000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio DIESEL EURO 5 ECO2 7.990 € 88000 km 2012 car renault-clio-2012-1500cc-12296

2007 Opel Corsa
€ 4.000

Mini-Μικρό
1248 cc | 75 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
2007 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 133000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 4.000 € 133000 km 2007 car opel-corsa-2007-1248cc-14040

2007 Nissan Micra
€ 4.700

Mini-Μικρό
1240 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 114000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Micra 4.700 € 114000 km 2007 car nissan-micra-2007-1240cc-43757

2009 Mitsubishi Colt
€ 5.990

Mini-Μικρό
1332 cc | 95 bhp | Μπορντό (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Αυτόματο 83000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Mitsubishi Colt 5.990 € 83000 km 2009 car mitsubishi-colt-2009-1332cc-43756

2008 Kia Picanto
€ 4.490

Mini-Μικρό
1108 cc | 65 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 119000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Kia Picanto 4.490 € 119000 km 2008 car kia-picanto-2008-1108cc-43755

2012 Ford Fiesta
€ 7.990

Mini-Μικρό
1399 cc | 70 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 89190 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta 7.990 € 89190 km 2012 car ford-fiesta-2012-1399cc-13173

2013 Fiat 500
€ 8.990

Mini-Μικρό
1242 cc | 75 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 69000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat 500 8.990 € 69000 km 2013 car fiat-500-2013-1242cc-43753

2015 Citroen C3
€ 8.890

Mini-Μικρό
1400 cc | 70 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 45400 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C3 HDi Trend ESP 70hp 8.890 € 45400 km 2015 car citroen-c3-2015-1400cc-16820

2010 Toyota Iq
€ 7.200

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 95670 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Iq ΖΑΝΤΕΣ-A/C-8AIRBAG 7.200 € 95670 km 2010 car toyota-iq-2010-1000cc-43468

2012 Ford Ka
€ 6.490

Mini-Μικρό
1242 cc | 69 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2012 Βενζίνη Χειροκίνητο 79450 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Ka START/STOP 6.490 € 79450 km 2012 car ford-ka-2012-1242cc-43466

2007 Chevrolet Matiz
€ 4.800

Mini-Μικρό
800 cc | 68 bhp | Ασημί | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Αυτόματο 85000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Matiz 4.800 € 85000 km 2007 car chevrolet-matiz-2007-800cc-42642

2013 Fiat Panda
€ 7.900

Mini-Μικρό
1300 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 89000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 1.3 MTJ 75HP LOUNGE 7.900 € 89000 km 2013 car fiat-panda-2013-1300cc-40983

2013 Fiat Panda
€ 7.490

Mini-Μικρό
1300 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 98300 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 1.3 MULTI JET DIESEL 7.490 € 98300 km 2013 car fiat-panda-2013-1300cc-35570

2010 Renault Clio
€ 6.900

Mini-Μικρό
1198 cc | 80 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2010 Βενζίνη Αυτόματο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio 6.900 € 100000 km 2010 car renault-clio-2010-1198cc-42645

2009 Renault Clio
€ 6.500

Mini-Μικρό
1198 cc | 100 bhp | Μαύρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio 6.500 € 100000 km 2009 car renault-clio-2009-1198cc-42644

GARAGE