Loading

30 Οχήματα βρέθηκαν

2005 Toyota Yaris
€ 5.300

Mini-Μικρό
1300 cc | 87 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2005 Βενζίνη Αυτόματο 83675 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ! 5.300 € 83675 km 2005 car toyota-yaris-2005-1300cc-43469

2010 Toyota Iq
€ 7.200

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 95670 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Iq ΖΑΝΤΕΣ-A/C-8AIRBAG 7.200 € 95670 km 2010 car toyota-iq-2010-1000cc-43468

2012 Ford Ka
€ 6.490

Mini-Μικρό
1242 cc | 69 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2012 Βενζίνη Χειροκίνητο 79450 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Ka START/STOP 6.490 € 79450 km 2012 car ford-ka-2012-1242cc-43466

2007 Chevrolet Matiz
€ 4.800

Mini-Μικρό
800 cc | 68 bhp | Ασημί | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Αυτόματο 85000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Matiz 4.800 € 85000 km 2007 car chevrolet-matiz-2007-800cc-42642

2013 Fiat Panda
€ 7.900

Mini-Μικρό
1300 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 89000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 1.3 MTJ 75HP LOUNGE 7.900 € 89000 km 2013 car fiat-panda-2013-1300cc-40983

2010 Fiat 500
€ 7.390

Mini-Μικρό
1242 cc | 69 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 97900 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat 500 7.390 € 97900 km 2010 car fiat-500-2010-1242cc-36795

2013 Fiat Panda
€ 7.490

Mini-Μικρό
1300 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 98300 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 1.3 MULTI JET DIESEL 7.490 € 98300 km 2013 car fiat-panda-2013-1300cc-35570

2007 Citroen C1
€ 4.990

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 4.990 € 100000 km 2007 car citroen-c1-2007-1000cc-41626

2010 Renault Clio
€ 6.900

Mini-Μικρό
1198 cc | 80 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2010 Βενζίνη Αυτόματο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio 6.900 € 100000 km 2010 car renault-clio-2010-1198cc-42645

2009 Renault Clio
€ 6.500

Mini-Μικρό
1198 cc | 100 bhp | Μαύρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio 6.500 € 100000 km 2009 car renault-clio-2009-1198cc-42644

2003 Opel Corsa
€ 2.990

Mini-Μικρό
1400 cc | 90 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2003 Βενζίνη Χειροκίνητο 125000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 2.990 € 125000 km 2003 car opel-corsa-2003-1400cc-41988

2010 Toyota Aygo
€ 5.800

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 88000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 5θυρο ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 5.800 € 88000 km 2010 car toyota-aygo-2010-1000cc-41638

2009 Toyota Aygo
€ 5.690

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 96000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 1.0cc 5θυρο-A/C 5.690 € 96000 km 2009 car toyota-aygo-2009-1000cc-41637

2007 Toyota Aygo
€ 5.300

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 97000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 5θυρο-A/C- 8 ΑΕΡΟΣΑΚΟΙ 5.300 € 97000 km 2007 car toyota-aygo-2007-1000cc-41636

2006 Toyota Yaris
€ 5.800

Mini-Μικρό
1300 cc | 87 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Χειροκίνητο 119 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris SOL 1.3cc ZANTEΣ 5.800 € 119 km 2006 car toyota-yaris-2006-1300cc-41634

2014 Volkswagen Polo
€ 8.990

Mini-Μικρό
1200 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 81200 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo TDI Trendline 1.2 8.990 € 81200 km 2014 car volkswagen-polo-2014-1200cc-39136

2012 Volkswagen Polo
€ 8.990

Mini-Μικρό
1199 cc | 75 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 60800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo 8.990 € 60800 km 2012 car volkswagen-polo-2012-1199cc-14658

2011 Volkswagen Polo
€ 9.400

Mini-Μικρό
1197 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 59490 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo HIGHLINE 9.400 € 59490 km 2011 car volkswagen-polo-2011-1197cc-38093

2007 Opel Corsa
€ 4.200

Mini-Μικρό
1248 cc | 75 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
2007 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 133000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 4.200 € 133000 km 2007 car opel-corsa-2007-1248cc-14040

2011 Renault Twingo
€ 5.490

Mini-Μικρό
1149 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 103000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Twingo YAHOO 5.490 € 103000 km 2011 car renault-twingo-2011-1149cc-37270

GARAGE