Loading

15 Οχήματα βρέθηκαν

2012 Ford Ka
€ 5.990

Mini-Μικρό
1242 cc | 69 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2012 Βενζίνη Χειροκίνητο 79450 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Ka START/STOP 5.990 € 79450 km 2012 car ford-ka-2012-1242cc-43466

2008 Hyundai I10
€ 5.000

Mini-Μικρό
1100 cc | 75 bhp | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 105000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I10 5.000 € 105000 km 2008 car hyundai-i10-2008-1100cc-44214

2009 Hyundai I10
€ 5.500

Mini-Μικρό
1100 cc | 75 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 110000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I10 5.500 € 110000 km 2009 car hyundai-i10-2009-1100cc-42775

2013 Fiat Panda
€ 7.390

Mini-Μικρό
1300 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 98300 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 1.3 MULTI JET DIESEL 7.390 € 98300 km 2013 car fiat-panda-2013-1300cc-35570

2007 Kia Picanto
€ 5.400

Mini-Μικρό
1108 cc | 65 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Αυτόματο 52000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Kia Picanto AYTOMATO-50.000KM!!! 5.400 € 52000 km 2007 car kia-picanto-2007-1108cc-44219

2009 Peugeot 107
€ 5.990

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 50000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 107 1.0cc - 50.000KM!!!!FACELIFT 5.990 € 50000 km 2009 car peugeot-107-2009-1000cc-44223

2015 Citroen C3
€ 8.890

Mini-Μικρό
1400 cc | 70 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 45400 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C3 HDi Trend ESP 70hp 8.890 € 45400 km 2015 car citroen-c3-2015-1400cc-16820

2012 Volkswagen Polo
€ 8.990

Mini-Μικρό
1199 cc | 75 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 60800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo 8.990 € 60800 km 2012 car volkswagen-polo-2012-1199cc-14658

2009 Renault Clio
€ 6.500

Mini-Μικρό
1198 cc | 100 bhp | Μαύρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio 6.500 € 100000 km 2009 car renault-clio-2009-1198cc-42644

2009 Mazda 2
€ 5.990

Mini-Μικρό
1349 cc | 85 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 85000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Mazda 2 5.990 € 85000 km 2009 car mazda-2-2009-1349cc-40859

2008 Kia Picanto
€ 4.490

Mini-Μικρό
1108 cc | 65 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 119000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Kia Picanto 4.490 € 119000 km 2008 car kia-picanto-2008-1108cc-43755

2009 Mitsubishi Colt
€ 5.990

Mini-Μικρό
1332 cc | 95 bhp | Μπορντό (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Αυτόματο 83000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Mitsubishi Colt 5.990 € 83000 km 2009 car mitsubishi-colt-2009-1332cc-43756

2008 Suzuki Swift
€ 6.300

Mini-Μικρό
1328 cc | 92 bhp | Μπορντό (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 114000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Swift 6.300 € 114000 km 2008 car suzuki-swift-2008-1328cc-43759

2010 Toyota Aygo
€ 5.800

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 88000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 5θυρο ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 5.800 € 88000 km 2010 car toyota-aygo-2010-1000cc-41638

2009 Toyota Aygo
€ 5.790

Mini-Μικρό
998 cc | 68 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 5.790 € 100000 km 2009 car toyota-aygo-2009-998cc-42908

GARAGE