Loading

22 Οχήματα βρέθηκαν

2006 Toyota Yaris
€ 6.500

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Χειροκίνητο 80700 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris 1.0CC 5θυρο-A/C- ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 6.500 € 80700 km 2006 car toyota-yaris-2006-1000cc-40984

2013 Fiat Panda
€ 8.200

Mini-Μικρό
1300 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 89000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 1.3 MTJ 75HP LOUNGE 8.200 € 89000 km 2013 car fiat-panda-2013-1300cc-40983

2012 Renault Clio
€ 8.300

Mini-Μικρό
1500 cc | 90 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 83000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio DIESEL EURO 5 ECO2 8.300 € 83000 km 2012 car renault-clio-2012-1500cc-12296

2009 Mazda 2
€ 6.250

Mini-Μικρό
1349 cc | 85 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 6250 ΠΡΟΒΟΛΗ
Mazda 2 6.250 € 6250 km 2009 car mazda-2-2009-1349cc-40859

2006 Chevrolet Matiz
€ 4.900

Mini-Μικρό
800 cc | 54 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Αυτόματο 52000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Matiz SE AYTOMATO 52.000XLM 4.900 € 52000 km 2006 car chevrolet-matiz-2006-800cc-39119

2011 Volkswagen Polo
€ 9.400

Mini-Μικρό
1197 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 52800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo HIGHLINE 9.400 € 52800 km 2011 car volkswagen-polo-2011-1197cc-38093

2008 Hyundai I10
€ 5.200

Mini-Μικρό
1100 cc | 65 bhp | Μπλέ | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I10 1.1CC 5θυρο 5.200 € 100000 km 2008 car hyundai-i10-2008-1100cc-40469

2008 Toyota Aygo
€ 6.290

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Αυτόματο 87000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo AYTOMATO-ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ! 6.290 € 87000 km 2008 car toyota-aygo-2008-1000cc-40421

2008 Citroen C1
€ 5.250

Mini-Μικρό
998 cc | 68 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Αυτόματο 112600 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 5.250 € 112600 km 2008 car citroen-c1-2008-998cc-40316

2015 Citroen C3
€ 9.350

Mini-Μικρό
1400 cc | 70 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 45000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C3 HDi Trend ESP 70hp 9.350 € 45000 km 2015 car citroen-c3-2015-1400cc-16820

2008 Citroen C1
€ 4.900

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 94000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 1.0 STYLE 68HP 4.900 € 94000 km 2008 car citroen-c1-2008-1000cc-39121

2010 Toyota Iq
€ 7.250

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 65000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Iq LUNA VVTI 7.250 € 65000 km 2010 car toyota-iq-2010-1000cc-35667

2011 Toyota Iq
€ 7.750

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 82450 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Iq 7.750 € 82450 km 2011 car toyota-iq-2011-1000cc-37264

2014 Volkswagen Polo
€ 9.350

Mini-Μικρό
1200 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 81200 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo TDI Trendline 1.2 9.350 € 81200 km 2014 car volkswagen-polo-2014-1200cc-39136

2007 Opel Corsa
€ 4.990

Mini-Μικρό
1248 cc | 75 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
2007 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 131000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 4.990 € 131000 km 2007 car opel-corsa-2007-1248cc-14040

2013 Citroen C1
€ 6.490

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 69000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 STYLE 5D NEW FACELIFT 6.490 € 69000 km 2013 car citroen-c1-2013-1000cc-39426

2013 Citroen C1
€ 6.790

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 22000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 STYLE 5D NEW FACELIFT 6.790 € 22000 km 2013 car citroen-c1-2013-1000cc-39424

2011 Renault Twingo
€ 5.990

Mini-Μικρό
1149 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 103000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Twingo YAHOO 5.990 € 103000 km 2011 car renault-twingo-2011-1149cc-37270

2015 Peugeot 208
€ 9.390

Mini-Μικρό
1400 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 49000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 208 ACCESS DIESEL ΕΛΛΗΝΙΚΟ 9.390 € 49000 km 2015 car peugeot-208-2015-1400cc-39128

2010 Nissan Micra
€ 5.890

Mini-Μικρό
1240 cc | 80 bhp | Καφέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 70000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Micra 5.890 € 70000 km 2010 car nissan-micra-2010-1240cc-36523

GARAGE