Loading

21 Οχήματα βρέθηκαν

2014 Toyota Yaris
€ 9.400

Mini-Μικρό
1400 cc | 90 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 114000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris 1.4 DIESEL ΕΛΛΗΝΙΚΟ 9.400 € 114000 km 2014 car toyota-yaris-2014-1400cc-35859

2011 Renault Twingo
€ 6.200

Mini-Μικρό
1149 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 103000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Twingo YAHOO 6.200 € 103000 km 2011 car renault-twingo-2011-1149cc-37270

2007 Opel Corsa
€ 5.600

Mini-Μικρό
1248 cc | 75 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
2007 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 129000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 5.600 € 129000 km 2007 car opel-corsa-2007-1248cc-14040

2013 Nissan Micra
€ 8.300

Mini-Μικρό
1200 cc | 80 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 62030 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Micra 8.300 € 62030 km 2013 car nissan-micra-2013-1200cc-36550

2013 Volkswagen Up
€ 7.400

Mini-Μικρό
1000 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 91000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Up Move up! 75hp 1.0 7.400 € 91000 km 2013 car volkswagen-up-2013-1000cc-37263

2012 Volkswagen Polo
€ 9.400

Mini-Μικρό
1200 cc | 105 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2012 Βενζίνη Χειροκίνητο 49000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo 1.2 TSI 105PS 9.400 € 49000 km 2012 car volkswagen-polo-2012-1200cc-35576

2010 Nissan Micra
€ 5.890

Mini-Μικρό
1240 cc | 80 bhp | Καφέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 70000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Micra 5.890 € 70000 km 2010 car nissan-micra-2010-1240cc-36523

2010 Nissan Micra
€ 5.890

Mini-Μικρό
1240 cc | 80 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 65000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Micra 5.890 € 65000 km 2010 car nissan-micra-2010-1240cc-36522

2012 Renault Clio
€ 7.990

Mini-Μικρό
1500 cc | 90 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 83000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio DIESEL EURO 5 ECO2 7.990 € 83000 km 2012 car renault-clio-2012-1500cc-12296

2013 Citroen C3
€ 8.300

Mini-Μικρό
1400 cc | 70 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Πετρέλαιο-Diesel Αυτόματο 136000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C3 AYTOMATO FACELIFT 8.300 € 136000 km 2013 car citroen-c3-2013-1400cc-37146

2015 Citroen C3
€ 9.400

Mini-Μικρό
1400 cc | 70 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 45000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C3 HDi Trend ESP 70hp 9.400 € 45000 km 2015 car citroen-c3-2015-1400cc-16820

2006 Hyundai Atos
€ 2.800

Mini-Μικρό
1100 cc | 68 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Χειροκίνητο 228000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai Atos PRIME 1.0CC A/C AB FULL EXTRA 2.800 € 228000 km 2006 car hyundai-atos-2006-1100cc-23135

2013 Fiat Panda
€ 8.300

Mini-Μικρό
1300 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 98000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 1.3 MULTI JET DIESEL 8.300 € 98000 km 2013 car fiat-panda-2013-1300cc-35570

2012 Volkswagen Polo
€ 8.990

Mini-Μικρό
1199 cc | 75 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 60000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo 8.990 € 60000 km 2012 car volkswagen-polo-2012-1199cc-14658

2009 Fiat Panda
€ 5.800

Mini-Μικρό
1242 cc | 70 bhp | Μπέζ | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Αυτόματο 93000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda AYTOMATO 5.800 € 93000 km 2009 car fiat-panda-2009-1242cc-36517

2010 Fiat 500
€ 7.800

Mini-Μικρό
1242 cc | 69 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 97900 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat 500 7.800 € 97900 km 2010 car fiat-500-2010-1242cc-36795

2010 Toyota Iq
€ 7.500

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 65000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Iq LUNA VVTI 7.500 € 65000 km 2010 car toyota-iq-2010-1000cc-35667

2011 Toyota Iq
€ 7.990

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 82450 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Iq 7.990 € 82450 km 2011 car toyota-iq-2011-1000cc-37264

2008 Chevrolet Matiz
€ 4.500

Mini-Μικρό
800 cc | 65 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 101000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Matiz SE FULL EXTRA ABS-A/C 4.500 € 101000 km 2008 car chevrolet-matiz-2008-800cc-36632

2014 Suzuki Alto
€ 7.700

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2014 Βενζίνη Χειροκίνητο 49000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Alto 7.700 € 49000 km 2014 car suzuki-alto-2014-1000cc-36631

GARAGE