Loading

32 Οχήματα βρέθηκαν

2009 Hyundai I10
€ 5.600

Mini-Μικρό
1200 cc | 82 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 85000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I10 5.600 € 85000 km 2009 car hyundai-i10-2009-1200cc-41631

2006 Ford Fiesta
€ 3.990

Mini-Μικρό
1200 cc | 75 bhp | Γκρί | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Χειροκίνητο 123000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta 1.2cc 5θυρο ΖΑΝΤΕΣ 3.990 € 123000 km 2006 car ford-fiesta-2006-1200cc-41628

2002 Smart Fortwo
€ 3.000

Mini-Μικρό
600 cc | 54 bhp | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | ΑΛΛΟ
2002 Βενζίνη Ημιαυτόματο 106000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Smart Fortwo PULSE 3.000 € 106000 km 2002 car smart-fortwo-2002-600cc-41633

2006 Toyota Yaris
€ 6.200

Mini-Μικρό
1300 cc | 87 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Χειροκίνητο 119000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris SOL 1.3cc ZANTEΣ 6.200 € 119000 km 2006 car toyota-yaris-2006-1300cc-41634

2010 Toyota Iq
€ 8.500

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Αυτόματο 80000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Iq AYTOMATO LUNA 8.500 € 80000 km 2010 car toyota-iq-2010-1000cc-41635

2010 Toyota Aygo
€ 6.400

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 88000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 5θυρο ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 6.400 € 88000 km 2010 car toyota-aygo-2010-1000cc-41638

2009 Toyota Aygo
€ 5.700

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 96000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 1.0cc 5θυρο-A/C 5.700 € 96000 km 2009 car toyota-aygo-2009-1000cc-41637

2007 Toyota Aygo
€ 5.250

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 97000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 5θυρο-A/C- 8 ΑΕΡΟΣΑΚΟΙ 5.250 € 97000 km 2007 car toyota-aygo-2007-1000cc-41636

2015 Peugeot 208
€ 9.390

Mini-Μικρό
1400 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 49000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 208 ACCESS DIESEL ΕΛΛΗΝΙΚΟ 9.390 € 49000 km 2015 car peugeot-208-2015-1400cc-39128

2008 Citroen C1
€ 4.800

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 98000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 1.0 STYLE 68HP 4.800 € 98000 km 2008 car citroen-c1-2008-1000cc-39121

2011 Volkswagen Polo
€ 9.300

Mini-Μικρό
1197 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 58600 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo HIGHLINE 9.300 € 58600 km 2011 car volkswagen-polo-2011-1197cc-38093

2007 Fiat Panda
€ 4.700

Mini-Μικρό
1100 cc | 68 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 104000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 4.700 € 104000 km 2007 car fiat-panda-2007-1100cc-41117

GARAGE