Loading

12 Οχήματα βρέθηκαν

2008 Chevrolet Lacetti
€ 4.000

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 98 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 135000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Lacetti 1.4I 16V SE 4.000 € 135000 km 2008 car chevrolet-lacetti-2008-1400cc-39961

2011 Volkswagen Polo
€ 8.990

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 105 bhp | Μπλέ | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Αυτόματο 115 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo 1.2cc HIGHLINE DSG7 AYTOMATO 8.990 € 115 km 2011 car volkswagen-polo-2011-1200cc-41641

2013 Volkswagen Golf
€ 11.890

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 86000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Golf TSi Design BMT 105HP 11.890 € 86000 km 2013 car volkswagen-golf-2013-1200cc-41640

2011 Mercedes-Benz A 160
€ 9.790

Hatchback-Μεσαίο
1498 cc | 95 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 91400 ΠΡΟΒΟΛΗ
Mercedes-Benz A 160 9.790 € 91400 km 2011 car mercedes-benz-a-160-2011-1498cc-9752

2012 Fiat Punto Evo
€ 6.990

Hatchback-Μεσαίο
1248 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 94700 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Punto Evo EVO 1.3 MULTI JET DIESEL 6.990 € 94700 km 2012 car fiat-punto-evo-2012-1248cc-12223

2011 Citroen Nemo
€ 7.000

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 82 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 98000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen Nemo ΝΕΜΟ 7.000 € 98000 km 2011 car citroen-nemo-2011-1400cc-14882

2010 Ford Fiesta
€ 6.500

Hatchback-Μεσαίο
1242 cc | 60 bhp | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 70000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta ΖΑΝΤΕΣ 15"- 70000KM!! 6.500 € 70000 km 2010 car ford-fiesta-2010-1242cc-43471

2007 Hyundai I30
€ 5.990

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 109 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 133000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I30 1.4CC COMFORT 5.990 € 133000 km 2007 car hyundai-i30-2007-1400cc-41629

2015 Ford Focus
€ 11.990

Hatchback-Μεσαίο
1500 cc | 95 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 124500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Focus 1.5 TREND TD 95ps 11.990 € 124500 km 2015 car ford-focus-2015-1500cc-36001

2015 Opel Astra
€ 11.490

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 95 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 95000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Astra CDTI Ecoflex Business S/S 1.2 11.490 € 95000 km 2015 car opel-astra-2015-1200cc-40468

2006 Toyota Yaris
€ 5.800

Hatchback-Μεσαίο
1300 cc | 87 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Αυτόματο 132 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris ΑΥΤΟΜΑΤΟ 5.800 € 132 km 2006 car toyota-yaris-2006-1300cc-40423

2015 Toyota Auris
€ 12.490

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 90 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 107000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Auris ACTIVE PLUS ECO 12.490 € 107000 km 2015 car toyota-auris-2015-1400cc-39131

GARAGE