Loading

15 Οχήματα βρέθηκαν

1999 Volkswagen Golf
€ 2.800

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 90 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
1999 Βενζίνη Χειροκίνητο 115000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Golf 1.4cc ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ! 2.800 € 115000 km 1999 car volkswagen-golf-1999-1400cc-40865

2009 Suzuki Swift
€ 6.750

Hatchback-Μεσαίο
1300 cc | 95 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 94000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Swift 1.3CC 5D 6.750 € 94000 km 2009 car suzuki-swift-2009-1300cc-40863

2010 Hyundai I20
€ 6.700

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 80 bhp | Μπορντό (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 89000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I20 CONFORT NAVIGATION 6.700 € 89000 km 2010 car hyundai-i20-2010-1200cc-40861

2006 Suzuki Swift
€ 6.490

Hatchback-Μεσαίο
1500 cc | 102 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Χειροκίνητο 95000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Swift COMFORT ΖΑΝΤΕΣ-KEYLESS-NAVI 6.490 € 95000 km 2006 car suzuki-swift-2006-1500cc-40860

2015 Opel Astra
€ 11.990

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 95 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 95000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Astra CDTI Ecoflex Business S/S 1.2 11.990 € 95000 km 2015 car opel-astra-2015-1200cc-40468

2006 Toyota Yaris
€ 6.400

Hatchback-Μεσαίο
1300 cc | 87 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Αυτόματο 132000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris ΑΥΤΟΜΑΤΟ 6.400 € 132000 km 2006 car toyota-yaris-2006-1300cc-40423

2012 Suzuki Swift
€ 8.950

Hatchback-Μεσαίο
1242 cc | 95 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2012 Βενζίνη Χειροκίνητο 45000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Swift 1.2i16v GLX start/stop Keyless 8.950 € 45000 km 2012 car suzuki-swift-2012-1242cc-37015

2013 Volkswagen Golf
€ 11.650

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 86000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Golf TSi Design BMT 105HP 11.650 € 86000 km 2013 car volkswagen-golf-2013-1200cc-39134

2008 Chevrolet Lacetti
€ 4.450

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 98 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 135000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Lacetti 1.4I 16V SE 4.450 € 135000 km 2008 car chevrolet-lacetti-2008-1400cc-39961

2015 Toyota Auris
€ 12.900

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 90 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 107000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Auris ACTIVE PLUS ECO 12.900 € 107000 km 2015 car toyota-auris-2015-1400cc-39131

2015 Peugeot 208
€ 9.990

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 51900 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 208 1.4 HDI ACTIVE 9.990 € 51900 km 2015 car peugeot-208-2015-1400cc-37294

2013 Opel Corsa
€ 7.790

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 85 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 89000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa MY13 C'Mon XER 85hp 7.790 € 89000 km 2013 car opel-corsa-2013-1200cc-37293

2011 Mercedes-Benz A 160
€ 9.990

Hatchback-Μεσαίο
1498 cc | 95 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 91400 ΠΡΟΒΟΛΗ
Mercedes-Benz A 160 9.990 € 91400 km 2011 car mercedes-benz-a-160-2011-1498cc-9752

2012 Ford Fiesta
€ 8.990

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 70 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 88190 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta 8.990 € 88190 km 2012 car ford-fiesta-2012-1400cc-13173

2015 Ford Focus
€ 12.990

Hatchback-Μεσαίο
1500 cc | 95 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 124500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Focus 1.5 TREND TD 95ps 12.990 € 124500 km 2015 car ford-focus-2015-1500cc-36001

GARAGE