Loading

19 Οχήματα βρέθηκαν

2009 Mitsubishi Colt
€ 6.800

Hatchback-Μεσαίο
1300 cc | 95 bhp | Κόκκινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Αυτόματο 80200 ΠΡΟΒΟΛΗ
Mitsubishi Colt 1.3 Inport AYTOMATO 6.800 € 80200 km 2009 car mitsubishi-colt-2009-1300cc-37292

2014 Hyundai I30
€ 10.950

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 90 bhp | Μπλέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 109000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I30 10.950 € 109000 km 2014 car hyundai-i30-2014-1400cc-36796

2012 Suzuki Swift
€ 8.950

Hatchback-Μεσαίο
1242 cc | 95 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2012 Βενζίνη Χειροκίνητο 45000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Swift 1.2i16v GLX start/stop Keyless 8.950 € 45000 km 2012 car suzuki-swift-2012-1242cc-37015

2013 Skoda Fabia
€ 7.650

Hatchback-Μεσαίο
1199 cc | 75 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 125000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Skoda Fabia TDi Fresh 75hp 1.2 7.650 € 125000 km 2013 car skoda-fabia-2013-1199cc-39129

2013 Volkswagen Golf
€ 11.650

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 86000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Golf TSi Design BMT 105HP 11.650 € 86000 km 2013 car volkswagen-golf-2013-1200cc-39134

2008 Chevrolet Lacetti
€ 4.450

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 98 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 135000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Lacetti 1.4I 16V SE 4.450 € 135000 km 2008 car chevrolet-lacetti-2008-1400cc-39961

2008 Volkswagen Golf
€ 6.990

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 122 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 135000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Golf TSI 122 PS 6.990 € 135000 km 2008 car volkswagen-golf-2008-1400cc-35573

2011 Audi A3
€ 12.990

Hatchback-Μεσαίο
1800 cc | 160 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 66000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Audi A3 12.990 € 66000 km 2011 car audi-a3-2011-1800cc-15952

2007 Renault Megane
€ 3.850

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 100 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 137000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Megane DYNAMIC 1.4 16V 100HP 3.850 € 137000 km 2007 car renault-megane-2007-1400cc-39538

2011 Citroen Other Citroen
€ 7.800

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 82 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 98000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen Other Citroen ΝΕΜΟ 7.800 € 98000 km 2011 car citroen-other-citroen-2011-1400cc-14882

2015 Toyota Auris
€ 12.900

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 90 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 107000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Auris ACTIVE PLUS ECO 12.900 € 107000 km 2015 car toyota-auris-2015-1400cc-39131

2015 Peugeot 208
€ 9.990

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 51900 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 208 1.4 HDI ACTIVE 9.990 € 51900 km 2015 car peugeot-208-2015-1400cc-37294

2013 Opel Corsa
€ 7.790

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 85 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 89000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa MY13 C'Mon XER 85hp 7.790 € 89000 km 2013 car opel-corsa-2013-1200cc-37293

2011 Mercedes-Benz A 160
€ 9.990

Hatchback-Μεσαίο
1498 cc | 95 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 91400 ΠΡΟΒΟΛΗ
Mercedes-Benz A 160 9.990 € 91400 km 2011 car mercedes-benz-a-160-2011-1498cc-9752

2012 Fiat Punto
€ 8.190

Hatchback-Μεσαίο
1300 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 94700 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Punto EVO 1.3 MULTI JET DIESEL 8.190 € 94700 km 2012 car fiat-punto-2012-1300cc-12223

2012 Ford Fiesta
€ 8.990

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 70 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 88190 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta 8.990 € 88190 km 2012 car ford-fiesta-2012-1400cc-13173

2011 Ford Fiesta
€ 8.490

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 75 bhp | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 79800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta 1.4 TDCI DIESEL 8.490 € 79800 km 2011 car ford-fiesta-2011-1400cc-10373

2015 Ford Focus
€ 12.990

Hatchback-Μεσαίο
1500 cc | 95 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 124500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Focus 1.5 TREND TD 95ps 12.990 € 124500 km 2015 car ford-focus-2015-1500cc-36001

2013 Renault Megane
€ 11.700

Hatchback-Μεσαίο
1500 cc | 110 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Πετρέλαιο-Diesel Αυτόματο 82000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Megane DCi Dynamic EDC 110hp AYTOMATO 11.700 € 82000 km 2013 car renault-megane-2013-1500cc-37851

GARAGE