Loading

15 Οχήματα βρέθηκαν

2016 Citroen C4
€ 10.790

Hatchback-Μεσαίο
1600 cc | 100 bhp | Μπλέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 80000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C4 FEEL 10.790 € 80000 km 2016 car citroen-c4-2016-1600cc-47409

2016 Bmw 116
€ 14.590

Hatchback-Μεσαίο
1496 cc | 116 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 84500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Bmw 116 14.590 € 84500 km 2016 car bmw-116-2016-1496cc-48426

2014 Skoda Fabia
€ 7.490

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 90 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Βενζίνη Χειροκίνητο 41600 ΠΡΟΒΟΛΗ
Skoda Fabia 7.490 € 41600 km 2014 car skoda-fabia-2014-1200cc-49143

2014 Alfa-Romeo Giulietta
€ 11.990

Hatchback-Μεσαίο
1368 cc | 120 bhp | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Βενζίνη Χειροκίνητο 88000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Alfa-Romeo Giulietta 11.990 € 88000 km 2014 car alfa-romeo-giulietta-2014-1368cc-49140

2016 Nissan Pulsar
€ 11.490

Hatchback-Μεσαίο
1197 cc | 115 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη Αυτόματο 68000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Pulsar 11.490 € 68000 km 2016 car nissan-pulsar-2016-1197cc-48283

2014 Toyota Yaris
€ 8.700

Hatchback-Μεσαίο
998 cc | 70 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Βενζίνη Χειροκίνητο 95000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris 8.700 € 95000 km 2014 car toyota-yaris-2014-998cc-49040

2010 Toyota Auris
€ 9.900

Hatchback-Μεσαίο
1798 cc | 136 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2010 Υβριδικό (Βενζίνη/Ηλεκτρικό) Αυτόματο 110000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Auris h 9.900 € 110000 km 2010 car toyota-auris-2010-1798cc-48974

2016 Skoda Rapid
€ 10.490

Hatchback-Μεσαίο
1422 cc | 90 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Πετρέλαιο-Diesel Αυτόματο 112000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Skoda Rapid 10.490 € 112000 km 2016 car skoda-rapid-2016-1422cc-48428

2014 Hyundai I30
€ 9.990

Hatchback-Μεσαίο
1396 cc | 100 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2014 Βενζίνη Χειροκίνητο 52900 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I30 50.000KM ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ! 9.990 € 52900 km 2014 car hyundai-i30-2014-1396cc-48955

2013 Honda Civic
€ 11.790

Hatchback-Μεσαίο
1339 cc | 100 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 77000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Honda Civic 11.790 € 77000 km 2013 car honda-civic-2013-1339cc-48419

2013 Chevrolet Aveo
€ 6.490

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 82 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 85000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Aveo 6.490 € 85000 km 2013 car chevrolet-aveo-2013-1200cc-48948

2006 Citroen C4
€ 3.990

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 90 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Χειροκίνητο 120000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C4 3.990 € 120000 km 2006 car citroen-c4-2006-1400cc-48807

2010 Opel Corsa
€ 5.490

Hatchback-Μεσαίο
1000 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 85000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 1.0cc-85000KM!-ΑΡΙΣΤΟ 5.490 € 85000 km 2010 car opel-corsa-2010-1000cc-45887

2011 Mercedes-Benz A 160
€ 8.500

Hatchback-Μεσαίο
1498 cc | 95 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 98700 ΠΡΟΒΟΛΗ
Mercedes-Benz A 160 8.500 € 98700 km 2011 car mercedes-benz-a-160-2011-1498cc-9752

2013 Hyundai I30
€ 9.990

Hatchback-Μεσαίο
1396 cc | 100 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 64650 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I30 9.990 € 64650 km 2013 car hyundai-i30-2013-1396cc-48034

GARAGE