Loading

25 Οχήματα βρέθηκαν

2011 Volkswagen Polo
€ 9.900

Hatchback-Μεσαίο
1197 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 48700 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo HIGHLINE 9.900 € 48700 km 2011 car volkswagen-polo-2011-1197cc-38093

2011 Skoda Fabia
€ 6.800

Hatchback-Μεσαίο
1197 cc | 105 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 73000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Skoda Fabia 6.800 € 73000 km 2011 car skoda-fabia-2011-1197cc-38095

2009 Mitsubishi Colt
€ 6.800

Hatchback-Μεσαίο
1300 cc | 95 bhp | Κόκκινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Αυτόματο 80200 ΠΡΟΒΟΛΗ
Mitsubishi Colt 1.3 Inport AYTOMATO 6.800 € 80200 km 2009 car mitsubishi-colt-2009-1300cc-37292

2009 Hyundai I30
€ 6.990

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 109 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 85000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I30 FULL EXTRA 6.990 € 85000 km 2009 car hyundai-i30-2009-1400cc-36519

2014 Hyundai I30
€ 10.990

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 90 bhp | Μπλέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 109000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I30 10.990 € 109000 km 2014 car hyundai-i30-2014-1400cc-36796

2012 Ford Fiesta
€ 8.690

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 70 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 117000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta 1.4 TDCI DIESEL 8.690 € 117000 km 2012 car ford-fiesta-2012-1400cc-12275

2012 Ford Fiesta
€ 8.990

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 70 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 88190 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta 8.990 € 88190 km 2012 car ford-fiesta-2012-1400cc-13173

2011 Ford Fiesta
€ 8.490

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 75 bhp | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 79800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta 1.4 TDCI DIESEL 8.490 € 79800 km 2011 car ford-fiesta-2011-1400cc-10373

2007 Volkswagen Polo
€ 5.490

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 70 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 86000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo 1.2cc COMFORTLINE 5.490 € 86000 km 2007 car volkswagen-polo-2007-1200cc-37262

2009 Volkswagen Golf
€ 8.700

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 122 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 125000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Golf 1.4 TSI 122PS 8.700 € 125000 km 2009 car volkswagen-golf-2009-1400cc-35572

2015 Ford Focus
€ 12.990

Hatchback-Μεσαίο
1500 cc | 95 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 124500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Focus 1.5 TREND TD 95ps 12.990 € 124500 km 2015 car ford-focus-2015-1500cc-36001

2015 Peugeot 208
€ 10.300

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 51900 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 208 1.4 HDI ACTIVE 10.300 € 51900 km 2015 car peugeot-208-2015-1400cc-37294

2012 Fiat Punto
€ 8.300

Hatchback-Μεσαίο
1300 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 94700 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Punto EVO 1.3 MULTI JET DIESEL 8.300 € 94700 km 2012 car fiat-punto-2012-1300cc-12223

2011 Mercedes-Benz A 160
€ 9.900

Hatchback-Μεσαίο
1498 cc | 95 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 91400 ΠΡΟΒΟΛΗ
Mercedes-Benz A 160 9.900 € 91400 km 2011 car mercedes-benz-a-160-2011-1498cc-9752

2006 Fiat Grande Punto
€ 4.990

Hatchback-Μεσαίο
1248 cc | 75 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
2006 Πετρέλαιο-Diesel Αυτόματο 112500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Grande Punto 4.990 € 112500 km 2006 car fiat-grande-punto-2006-1248cc-14023

2011 Citroen Other Citroen
€ 7.900

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 82 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 98000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen Other Citroen ΝΕΜΟ 7.900 € 98000 km 2011 car citroen-other-citroen-2011-1400cc-14882

2011 Audi A3
€ 13.200

Hatchback-Μεσαίο
1800 cc | 160 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 66000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Audi A3 13.200 € 66000 km 2011 car audi-a3-2011-1800cc-15952

2010 Hyundai I30
€ 5.700

Hatchback-Μεσαίο
140 cc | 109 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 156000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I30 GL PLUS 5.700 € 156000 km 2010 car hyundai-i30-2010-140cc-24200

2013 Hyundai I20
€ 8.400

Hatchback-Μεσαίο
1120 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 108700 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I20 DIESEL 8.400 € 108700 km 2013 car hyundai-i20-2013-1120cc-36520

2013 Opel Corsa
€ 7.990

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 85 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 89000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa MY13 C'Mon XER 85hp 7.990 € 89000 km 2013 car opel-corsa-2013-1200cc-37293

GARAGE