Loading

7 Οχήματα βρέθηκαν

2006 Lancia Ypsilon
€ 4.700

Κουπέ-Σπόρ
1242 cc | 75 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Χειροκίνητο 117000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Lancia Ypsilon ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΟΡΟΦΗ 4.700 € 117000 km 2006 car lancia-ypsilon-2006-1242cc-37291

2011 Renault Twingo
€ 6.400

Κουπέ-Σπόρ
1149 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 103000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Twingo YAHOO 6.400 € 103000 km 2011 car renault-twingo-2011-1149cc-37270

2012 Kia Picanto
€ 7.900

Κουπέ-Σπόρ
1248 cc | 86 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2012 Βενζίνη Αυτόματο 104000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Kia Picanto AYTOMATO 7.900 € 104000 km 2012 car kia-picanto-2012-1248cc-36006

2010 Alfa-Romeo Mito
€ 7.990

Κουπέ-Σπόρ
1400 cc | 95 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 94000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Alfa-Romeo Mito DISTINCTIVE ΣΕ ΑΨΟΓΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ 7.990 € 94000 km 2010 car alfa-romeo-mito-2010-1400cc-37017

2012 Opel Corsa
€ 9.990

Κουπέ-Σπόρ
1400 cc | 101 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2012 Βενζίνη Αυτόματο 99800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa OPC LINE 1.4cc AUTOMATO NAVI 9.990 € 99800 km 2012 car opel-corsa-2012-1400cc-36878

2006 Lancia Ypsilon
€ 5.700

Κουπέ-Σπόρ
1400 cc | 95 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Αυτόματο 106000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Lancia Ypsilon ΑΥΤΟΜΑΤΟ 5.700 € 106000 km 2006 car lancia-ypsilon-2006-1400cc-36216

2006 Smart Fortwo
€ 4.500

Κουπέ-Σπόρ
700 cc | 65 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Αυτόματο 140000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Smart Fortwo Grand Style 4.500 € 140000 km 2006 car smart-fortwo-2006-700cc-35753

GARAGE