Loading

48 Οχήματα βρέθηκαν

2006 Lancia Ypsilon
€ 5.100

Κουπέ-Σπόρ
1400 cc | 95 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Αυτόματο 106000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Lancia Ypsilon ΑΥΤΟΜΑΤΟ 5.100 € 106000 km 2006 car lancia-ypsilon-2006-1400cc-36216

2010 Toyota Iq
€ 7.250

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 65000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Iq LUNA VVTI 7.250 € 65000 km 2010 car toyota-iq-2010-1000cc-35667

2008 Citroen C5
€ 6.200

Σεντάν-Οικογενειακό
1800 cc | 127 bhp | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Υγραέριο Χειροκίνητο 265000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C5 1.8 AMBIANCE 127 HP ΑΕΡΙΟ!! 6.200 € 265000 km 2008 car citroen-c5-2008-1800cc-39963

2011 Toyota Iq
€ 7.750

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 82450 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Iq 7.750 € 82450 km 2011 car toyota-iq-2011-1000cc-37264

2012 Suzuki Swift
€ 8.950

Hatchback-Μεσαίο
1242 cc | 95 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2012 Βενζίνη Χειροκίνητο 45000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Swift 1.2i16v GLX start/stop Keyless 8.950 € 45000 km 2012 car suzuki-swift-2012-1242cc-37015

2009 Suzuki Splash
€ 6.350

Mpv-Πολυμορφικό
1240 cc | 75 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 112000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Splash 6.350 € 112000 km 2009 car suzuki-splash-2009-1240cc-37268

2013 Volkswagen Golf
€ 11.650

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 86000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Golf TSi Design BMT 105HP 11.650 € 86000 km 2013 car volkswagen-golf-2013-1200cc-39134

2014 Volkswagen Polo
€ 9.350

Mini-Μικρό
1200 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 81200 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo TDI Trendline 1.2 9.350 € 81200 km 2014 car volkswagen-polo-2014-1200cc-39136

2013 Toyota Auris
€ 11.850

Σεντάν-Οικογενειακό
1300 cc | 99 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 109000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Auris Life 99hp EFC 1.3 11.850 € 109000 km 2013 car toyota-auris-2013-1300cc-36524

2007 Opel Corsa
€ 4.990

Mini-Μικρό
1248 cc | 75 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
2007 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 131000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 4.990 € 131000 km 2007 car opel-corsa-2007-1248cc-14040

2008 Chevrolet Lacetti
€ 4.450

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 98 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 135000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Lacetti 1.4I 16V SE 4.450 € 135000 km 2008 car chevrolet-lacetti-2008-1400cc-39961

2014 Toyota Corolla
€ 15.450

Σεντάν-Οικογενειακό
1364 cc | 90 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Πετρέλαιο-Diesel Αυτόματο 89800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Corolla D MMT Active CJC 1.4 AYTOMATO 15.450 € 89800 km 2014 car toyota-corolla-2014-1364cc-37265

2012 Opel Corsa
€ 9.900

Κουπέ-Σπόρ
1400 cc | 101 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2012 Βενζίνη Αυτόματο 99800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa OPC LINE 1.4cc AUTOMATO NAVI 9.900 € 99800 km 2012 car opel-corsa-2012-1400cc-36878

2013 Citroen C1
€ 6.490

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 69000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 STYLE 5D NEW FACELIFT 6.490 € 69000 km 2013 car citroen-c1-2013-1000cc-39426

2013 Citroen C1
€ 6.790

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 22000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 STYLE 5D NEW FACELIFT 6.790 € 22000 km 2013 car citroen-c1-2013-1000cc-39424

2015 Toyota Auris
€ 12.900

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 90 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 107000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Auris ACTIVE PLUS ECO 12.900 € 107000 km 2015 car toyota-auris-2015-1400cc-39131

2011 Renault Twingo
€ 5.990

Mini-Μικρό
1149 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 103000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Twingo YAHOO 5.990 € 103000 km 2011 car renault-twingo-2011-1149cc-37270

2015 Peugeot 208
€ 9.390

Mini-Μικρό
1400 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 49000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 208 ACCESS DIESEL ΕΛΛΗΝΙΚΟ 9.390 € 49000 km 2015 car peugeot-208-2015-1400cc-39128

2015 Peugeot 208
€ 9.990

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 51900 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 208 1.4 HDI ACTIVE 9.990 € 51900 km 2015 car peugeot-208-2015-1400cc-37294

2013 Opel Corsa
€ 7.790

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 85 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 89000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa MY13 C'Mon XER 85hp 7.790 € 89000 km 2013 car opel-corsa-2013-1200cc-37293

GARAGE