Loading

56 Οχήματα βρέθηκαν

2007 Fiat Panda
€ 4.490

Mini-Μικρό
1100 cc | 68 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 104000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 4.490 € 104000 km 2007 car fiat-panda-2007-1100cc-41117

2015 Citroen C3
€ 8.990

Mini-Μικρό
1400 cc | 70 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 45000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C3 HDi Trend ESP 70hp 8.990 € 45000 km 2015 car citroen-c3-2015-1400cc-16820

2011 Citroen Nemo
€ 7.290

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 82 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 98000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen Nemo ΝΕΜΟ 7.290 € 98000 km 2011 car citroen-nemo-2011-1400cc-14882

2013 Citroen C1
€ 6.690

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 30400 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 STYLE 5D NEW FACELIFT 6.690 € 30400 km 2013 car citroen-c1-2013-1000cc-39424

2013 Citroen C1
€ 6.390

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 69000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 STYLE 5D NEW FACELIFT 6.390 € 69000 km 2013 car citroen-c1-2013-1000cc-39426

2007 Citroen C1
€ 4.790

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 4.790 € 100000 km 2007 car citroen-c1-2007-1000cc-41626

2013 Fiat Panda
€ 7.900

Mini-Μικρό
1300 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 89000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 1.3 MTJ 75HP LOUNGE 7.900 € 89000 km 2013 car fiat-panda-2013-1300cc-40983

2008 Toyota Yaris
€ 6.400

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 99000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris 1.0CC 5θυρο-A/C 6.400 € 99000 km 2008 car toyota-yaris-2008-1000cc-42217

2015 Peugeot 208
€ 10.290

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 51900 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 208 1.4 HDI ACTIVE 10.290 € 51900 km 2015 car peugeot-208-2015-1400cc-37294

2007 Toyota Yaris
€ 6.990

Hatchback-Μεσαίο
1298 cc | 87 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Αυτόματο 98000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris 6.990 € 98000 km 2007 car toyota-yaris-2007-1298cc-41114

2009 Suzuki Swift
€ 6.750

Hatchback-Μεσαίο
1300 cc | 95 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 94000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Swift 1.3CC 5D 6.750 € 94000 km 2009 car suzuki-swift-2009-1300cc-40863

2011 Renault Twingo
€ 5.490

Mini-Μικρό
1149 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 103000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Twingo YAHOO 5.490 € 103000 km 2011 car renault-twingo-2011-1149cc-37270

2012 Renault Clio
€ 7.990

Mini-Μικρό
1500 cc | 90 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 83000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio DIESEL EURO 5 ECO2 7.990 € 83000 km 2012 car renault-clio-2012-1500cc-12296

2003 Opel Corsa
€ 2.990

Mini-Μικρό
1400 cc | 90 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2003 Βενζίνη Χειροκίνητο 125000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 2.990 € 125000 km 2003 car opel-corsa-2003-1400cc-41988

2009 Mazda 2
€ 6.300

Mini-Μικρό
1349 cc | 85 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 6250 ΠΡΟΒΟΛΗ
Mazda 2 6.300 € 6250 km 2009 car mazda-2-2009-1349cc-40859

2009 Hyundai I20
€ 6.990

Mini-Μικρό
1400 cc | 101 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 110000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I20 6.990 € 110000 km 2009 car hyundai-i20-2009-1400cc-41987

2012 Ford Fiesta
€ 8.490

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 70 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 88190 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta 8.490 € 88190 km 2012 car ford-fiesta-2012-1400cc-13173

2009 Alfa-Romeo Mito
€ 7.490

Κουπέ-Σπόρ
1400 cc | 95 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 87000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Alfa-Romeo Mito 7.490 € 87000 km 2009 car alfa-romeo-mito-2009-1400cc-41986

2010 Toyota Aygo
€ 6.200

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 88000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 5θυρο ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 6.200 € 88000 km 2010 car toyota-aygo-2010-1000cc-41638

2007 Citroen Xsara Picasso
€ 6.390

Mpv-Πολυμορφικό
1600 cc | 110 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 70000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen Xsara Picasso LIMITED EDITION 6.390 € 70000 km 2007 car citroen-xsara-picasso-2007-1600cc-41624

GARAGE