Loading

69 Οχήματα βρέθηκαν

2009 Volkswagen Golf
€ 8.700

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 122 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 125000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Golf 1.4 TSI 122PS 8.700 € 125000 km 2009 car volkswagen-golf-2009-1400cc-35572

2010 Nissan Micra
€ 5.890

Mini-Μικρό
1240 cc | 80 bhp | Καφέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 70000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Micra 5.890 € 70000 km 2010 car nissan-micra-2010-1240cc-36523

2010 Nissan Micra
€ 5.890

Mini-Μικρό
1240 cc | 80 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 65000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Micra 5.890 € 65000 km 2010 car nissan-micra-2010-1240cc-36522

2015 Ford Focus
€ 12.990

Hatchback-Μεσαίο
1500 cc | 95 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 124500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Focus 1.5 TREND TD 95ps 12.990 € 124500 km 2015 car ford-focus-2015-1500cc-36001

2012 Renault Clio
€ 7.990

Mini-Μικρό
1500 cc | 90 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 83000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio DIESEL EURO 5 ECO2 7.990 € 83000 km 2012 car renault-clio-2012-1500cc-12296

2014 Fiat 500
€ 11.300

Κάμπριο-Roadster
1242 cc | 69 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2014 Βενζίνη Χειροκίνητο 23000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat 500 CABRIO 1.2 69 PS 11.300 € 23000 km 2014 car fiat-500-2014-1242cc-36516

2013 Citroen C3
€ 8.300

Mini-Μικρό
1400 cc | 70 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Πετρέλαιο-Diesel Αυτόματο 136000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C3 AYTOMATO FACELIFT 8.300 € 136000 km 2013 car citroen-c3-2013-1400cc-37146

2015 Peugeot 208
€ 10.300

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 51900 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 208 1.4 HDI ACTIVE 10.300 € 51900 km 2015 car peugeot-208-2015-1400cc-37294

2012 Fiat Punto
€ 8.300

Hatchback-Μεσαίο
1300 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 94700 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Punto EVO 1.3 MULTI JET DIESEL 8.300 € 94700 km 2012 car fiat-punto-2012-1300cc-12223

2010 Fiat Doblo
€ 8.300

Mpv-Πολυμορφικό
1400 cc | 95 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 116000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Doblo 8.300 € 116000 km 2010 car fiat-doblo-2010-1400cc-11821

2011 Mercedes-Benz A 160
€ 9.900

Hatchback-Μεσαίο
1498 cc | 95 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 91400 ΠΡΟΒΟΛΗ
Mercedes-Benz A 160 9.900 € 91400 km 2011 car mercedes-benz-a-160-2011-1498cc-9752

2013 Fiat Punto
€ 6.400

Van
1248 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 79000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Punto 6.400 € 79000 km 2013 car fiat-punto-2013-1248cc-13171

2006 Fiat Grande Punto
€ 4.990

Hatchback-Μεσαίο
1248 cc | 75 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
2006 Πετρέλαιο-Diesel Αυτόματο 112500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Grande Punto 4.990 € 112500 km 2006 car fiat-grande-punto-2006-1248cc-14023

2011 Citroen Other Citroen
€ 7.900

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 82 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 98000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen Other Citroen ΝΕΜΟ 7.900 € 98000 km 2011 car citroen-other-citroen-2011-1400cc-14882

2002 Citroen C5
€ 2.300

Σεντάν-Οικογενειακό
2000 cc | 143 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2002 Βενζίνη Χειροκίνητο 186000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C5 2.0cc EXCLUSIVE 2.300 € 186000 km 2002 car citroen-c5-2002-2000cc-16825

2011 Audi A3
€ 13.200

Hatchback-Μεσαίο
1800 cc | 160 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 66000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Audi A3 13.200 € 66000 km 2011 car audi-a3-2011-1800cc-15952

2015 Citroen C3
€ 9.400

Mini-Μικρό
1400 cc | 70 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 45000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C3 HDi Trend ESP 70hp 9.400 € 45000 km 2015 car citroen-c3-2015-1400cc-16820

2006 Hyundai Atos
€ 2.800

Mini-Μικρό
1100 cc | 68 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Χειροκίνητο 228000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai Atos PRIME 1.0CC A/C AB FULL EXTRA 2.800 € 228000 km 2006 car hyundai-atos-2006-1100cc-23135

2010 Hyundai I30
€ 5.700

Hatchback-Μεσαίο
140 cc | 109 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 156000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I30 GL PLUS 5.700 € 156000 km 2010 car hyundai-i30-2010-140cc-24200

2013 Fiat Panda
€ 8.300

Mini-Μικρό
1300 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 98000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 1.3 MULTI JET DIESEL 8.300 € 98000 km 2013 car fiat-panda-2013-1300cc-35570

GARAGE