Loading

65 Οχήματα βρέθηκαν

2012 Suzuki Swift
€ 8.990

Hatchback-Μεσαίο
1242 cc | 95 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2012 Βενζίνη Χειροκίνητο 45000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Swift 1.2i16v GLX start/stop Keyless 8.990 € 45000 km 2012 car suzuki-swift-2012-1242cc-37015

2013 Skoda Fabia
€ 7.700

Hatchback-Μεσαίο
1199 cc | 75 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 125000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Skoda Fabia TDi Fresh 75hp 1.2 7.700 € 125000 km 2013 car skoda-fabia-2013-1199cc-39129

2012 Skoda Octavia
€ 9.490

Σεντάν-Οικογενειακό
1600 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 89000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Skoda Octavia 9.490 € 89000 km 2012 car skoda-octavia-2012-1600cc-11218

2011 Renault Twingo
€ 5.990

Mini-Μικρό
1149 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 103000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Twingo YAHOO 5.990 € 103000 km 2011 car renault-twingo-2011-1149cc-37270

2015 Peugeot 208
€ 9.390

Mini-Μικρό
1400 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 49000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 208 ACCESS DIESEL ΕΛΛΗΝΙΚΟ 9.390 € 49000 km 2015 car peugeot-208-2015-1400cc-39128

2009 Peugeot 107
€ 6.300

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Αυτόματο 29000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 107 ΑΥΤΟΜΑΤΟ!!! 6.300 € 29000 km 2009 car peugeot-107-2009-1000cc-39126

2015 Peugeot 208
€ 9.990

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 51900 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 208 1.4 HDI ACTIVE 9.990 € 51900 km 2015 car peugeot-208-2015-1400cc-37294

2013 Opel Corsa
€ 7.790

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 85 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 89000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa MY13 C'Mon XER 85hp 7.790 € 89000 km 2013 car opel-corsa-2013-1200cc-37293

2007 Opel Corsa
€ 5.490

Mini-Μικρό
1248 cc | 75 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
2007 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 129000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 5.490 € 129000 km 2007 car opel-corsa-2007-1248cc-14040

2009 Mitsubishi Colt
€ 6.590

Hatchback-Μεσαίο
1300 cc | 95 bhp | Κόκκινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Αυτόματο 80200 ΠΡΟΒΟΛΗ
Mitsubishi Colt 1.3 Inport AYTOMATO 6.590 € 80200 km 2009 car mitsubishi-colt-2009-1300cc-37292

2011 Mercedes-Benz A 160
€ 9.990

Hatchback-Μεσαίο
1498 cc | 95 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 91400 ΠΡΟΒΟΛΗ
Mercedes-Benz A 160 9.990 € 91400 km 2011 car mercedes-benz-a-160-2011-1498cc-9752

2007 Mercedes-Benz E 200
€ 16.990

Σεντάν-Οικογενειακό
1800 cc | 184 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Αυτόματο 83900 ΠΡΟΒΟΛΗ
Mercedes-Benz E 200 1.8 AVANTGARDE FACE LIFT 16.990 € 83900 km 2007 car mercedes-benz-e-200-2007-1800cc-37260

2013 Fiat Doblo
€ 11.990

Mpv-Πολυμορφικό
1600 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 53000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Doblo 1.3 MULTI JET DIESEL 7ΘΕΣΙΟ 11.990 € 53000 km 2013 car fiat-doblo-2013-1600cc-39123

2012 Fiat Punto
€ 8.190

Hatchback-Μεσαίο
1300 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 94700 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Punto EVO 1.3 MULTI JET DIESEL 8.190 € 94700 km 2012 car fiat-punto-2012-1300cc-12223

2014 Fiat 500
€ 11.190

Κάμπριο-Roadster
1242 cc | 69 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2014 Βενζίνη Χειροκίνητο 23000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat 500 CABRIO 1.2 69 PS 11.190 € 23000 km 2014 car fiat-500-2014-1242cc-36516

2008 Daihatsu Sirion
€ 6.690

Τζίπ-Suv-4x4
1300 cc | 90 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Αυτόματο 99500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Daihatsu Sirion AYTOMATO-4x4-ΑΡΙΣΤΟ 6.690 € 99500 km 2008 car daihatsu-sirion-2008-1300cc-37147

2008 Citroen C1
€ 4.990

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 90000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 1.0 STYLE 68HP 4.990 € 90000 km 2008 car citroen-c1-2008-1000cc-39121

2006 Chevrolet Matiz
€ 4.900

Mini-Μικρό
800 cc | 54 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Αυτόματο 52000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Matiz SE AYTOMATO 52.000XLM 4.900 € 52000 km 2006 car chevrolet-matiz-2006-800cc-39119

2008 Chevrolet Matiz
€ 4.290

Mini-Μικρό
800 cc | 65 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 101000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Matiz SE FULL EXTRA ABS-A/C 4.290 € 101000 km 2008 car chevrolet-matiz-2008-800cc-36632

2013 Nissan Micra
€ 8.300

Mini-Μικρό
1200 cc | 80 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 62030 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Micra 8.300 € 62030 km 2013 car nissan-micra-2013-1200cc-36550

GARAGE