Loading

55 Οχήματα βρέθηκαν

2014 Opel Astra
€ 9.990

Station Wagon
1400 cc | 101 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Βενζίνη Χειροκίνητο 76000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Astra 9.990 € 76000 km 2014 car opel-astra-2014-1400cc-42643

2007 Chevrolet Matiz
€ 4.700

Mini-Μικρό
800 cc | 68 bhp | Ασημί | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Αυτόματο 85000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Matiz 4.700 € 85000 km 2007 car chevrolet-matiz-2007-800cc-42642

2010 Toyota Aygo
€ 6.200

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 88000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 5θυρο ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 6.200 € 88000 km 2010 car toyota-aygo-2010-1000cc-41638

2013 Toyota Auris
€ 10.990

Σεντάν-Οικογενειακό
1300 cc | 99 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 109000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Auris Life 99hp EFC 1.3 10.990 € 109000 km 2013 car toyota-auris-2013-1300cc-36524

2010 Nissan Micra
€ 5.490

Mini-Μικρό
1240 cc | 80 bhp | Καφέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 70400 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Micra 5.490 € 70400 km 2010 car nissan-micra-2010-1240cc-36523

2015 Ford Focus
€ 11.990

Hatchback-Μεσαίο
1500 cc | 95 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 124500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Focus 1.5 TREND TD 95ps 11.990 € 124500 km 2015 car ford-focus-2015-1500cc-36001

2013 Fiat Panda
€ 7.600

Mini-Μικρό
1300 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 98000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 1.3 MULTI JET DIESEL 7.600 € 98000 km 2013 car fiat-panda-2013-1300cc-35570

2015 Citroen C3
€ 8.990

Mini-Μικρό
1400 cc | 70 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 45000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C3 HDi Trend ESP 70hp 8.990 € 45000 km 2015 car citroen-c3-2015-1400cc-16820

2011 Citroen Nemo
€ 7.290

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 82 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 98000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen Nemo ΝΕΜΟ 7.290 € 98000 km 2011 car citroen-nemo-2011-1400cc-14882

2012 Volkswagen Polo
€ 8.490

Mini-Μικρό
1199 cc | 75 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 60800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo 8.490 € 60800 km 2012 car volkswagen-polo-2012-1199cc-14658

2007 Opel Corsa
€ 3.990

Mini-Μικρό
1248 cc | 75 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
2007 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 133000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 3.990 € 133000 km 2007 car opel-corsa-2007-1248cc-14040

2012 Ford Fiesta
€ 8.490

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 70 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 88190 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta 8.490 € 88190 km 2012 car ford-fiesta-2012-1400cc-13173

2012 Renault Clio
€ 7.890

Mini-Μικρό
1500 cc | 90 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 83000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio DIESEL EURO 5 ECO2 7.890 € 83000 km 2012 car renault-clio-2012-1500cc-12296

2012 Fiat Punto Evo
€ 7.800

Hatchback-Μεσαίο
1300 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 94700 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Punto Evo EVO 1.3 MULTI JET DIESEL 7.800 € 94700 km 2012 car fiat-punto-evo-2012-1300cc-12223

2012 Skoda Octavia
€ 10.990

Σεντάν-Οικογενειακό
1600 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 89000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Skoda Octavia 10.990 € 89000 km 2012 car skoda-octavia-2012-1600cc-11218

2011 Mercedes-Benz A 160
€ 9.790

Hatchback-Μεσαίο
1498 cc | 95 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 91400 ΠΡΟΒΟΛΗ
Mercedes-Benz A 160 9.790 € 91400 km 2011 car mercedes-benz-a-160-2011-1498cc-9752

2008 Citroen C1
€ 4.700

Mini-Μικρό
998 cc | 68 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Αυτόματο 112600 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 4.700 € 112600 km 2008 car citroen-c1-2008-998cc-40316

2008 Citroen C5
€ 5.490

Σεντάν-Οικογενειακό
1800 cc | 127 bhp | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Υγραέριο Χειροκίνητο 265000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C5 1.8 AMBIANCE 127 HP ΑΕΡΙΟ!! 5.490 € 265000 km 2008 car citroen-c5-2008-1800cc-39963

2008 Chevrolet Lacetti
€ 3.890

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 98 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 135000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Lacetti 1.4I 16V SE 3.890 € 135000 km 2008 car chevrolet-lacetti-2008-1400cc-39961

2014 Volkswagen Polo
€ 8.990

Mini-Μικρό
1200 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 81200 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo TDI Trendline 1.2 8.990 € 81200 km 2014 car volkswagen-polo-2014-1200cc-39136

GARAGE