Loading

53 Οχήματα βρέθηκαν

2010 Ford Fiesta
€ 6.500

Hatchback-Μεσαίο
1242 cc | 60 bhp | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 70000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta ΖΑΝΤΕΣ 15"- 70000KM!! 6.500 € 70000 km 2010 car ford-fiesta-2010-1242cc-43471

2011 Hyundai I20
€ 6.700

Hatchback-Μεσαίο
1248 cc | 77 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 95000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I20 EDITION PLUS 6.700 € 95000 km 2011 car hyundai-i20-2011-1248cc-43470

2010 Toyota Iq
€ 7.200

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 95670 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Iq ΖΑΝΤΕΣ-A/C-8AIRBAG 7.200 € 95670 km 2010 car toyota-iq-2010-1000cc-43468

2012 Ford Ka
€ 6.490

Mini-Μικρό
1242 cc | 69 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2012 Βενζίνη Χειροκίνητο 79450 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Ka START/STOP 6.490 € 79450 km 2012 car ford-ka-2012-1242cc-43466

2007 Chevrolet Matiz
€ 4.800

Mini-Μικρό
800 cc | 68 bhp | Ασημί | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Αυτόματο 85000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Matiz 4.800 € 85000 km 2007 car chevrolet-matiz-2007-800cc-42642

2011 Fiat Doblo
€ 10.990

Mpv-Πολυμορφικό
1400 cc | 95 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 65000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Doblo 10.990 € 65000 km 2011 car fiat-doblo-2011-1400cc-41116

2013 Fiat Panda
€ 7.900

Mini-Μικρό
1300 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 89000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 1.3 MTJ 75HP LOUNGE 7.900 € 89000 km 2013 car fiat-panda-2013-1300cc-40983

2013 Fiat Doblo
€ 12.490

Mpv-Πολυμορφικό
1600 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 53000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Doblo 1.3 MULTI JET DIESEL 7ΘΕΣΙΟ 12.490 € 53000 km 2013 car fiat-doblo-2013-1600cc-39123

2013 Fiat Panda
€ 7.490

Mini-Μικρό
1300 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 98300 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 1.3 MULTI JET DIESEL 7.490 € 98300 km 2013 car fiat-panda-2013-1300cc-35570

2008 Chevrolet Lacetti
€ 3.890

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 98 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 135000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Lacetti 1.4I 16V SE 3.890 € 135000 km 2008 car chevrolet-lacetti-2008-1400cc-39961

2009 Alfa-Romeo Mito
€ 8.900

Κουπέ-Σπόρ
1368 cc | 95 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 57500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Alfa-Romeo Mito 8.900 € 57500 km 2009 car alfa-romeo-mito-2009-1368cc-43389

2011 Alfa-Romeo Mito
€ 7.700

Κουπέ-Σπόρ
1368 cc | 95 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 123000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Alfa-Romeo Mito 7.700 € 123000 km 2011 car alfa-romeo-mito-2011-1368cc-43387

2010 Renault Clio
€ 6.900

Mini-Μικρό
1198 cc | 80 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2010 Βενζίνη Αυτόματο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio 6.900 € 100000 km 2010 car renault-clio-2010-1198cc-42645

2009 Renault Clio
€ 6.500

Mini-Μικρό
1198 cc | 100 bhp | Μαύρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio 6.500 € 100000 km 2009 car renault-clio-2009-1198cc-42644

2003 Opel Corsa
€ 2.990

Mini-Μικρό
1400 cc | 90 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2003 Βενζίνη Χειροκίνητο 125000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 2.990 € 125000 km 2003 car opel-corsa-2003-1400cc-41988

2013 Volkswagen Golf
€ 11.890

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 86000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Golf TSi Design BMT 105HP 11.890 € 86000 km 2013 car volkswagen-golf-2013-1200cc-41640

2010 Toyota Aygo
€ 5.800

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 88000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 5θυρο ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 5.800 € 88000 km 2010 car toyota-aygo-2010-1000cc-41638

2009 Toyota Aygo
€ 5.690

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 96000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 1.0cc 5θυρο-A/C 5.690 € 96000 km 2009 car toyota-aygo-2009-1000cc-41637

2007 Hyundai I30
€ 5.990

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 109 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 133000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I30 1.4CC COMFORT 5.990 € 133000 km 2007 car hyundai-i30-2007-1400cc-41629

2011 Volkswagen Polo
€ 8.990

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 105 bhp | Μπλέ | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Αυτόματο 115 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo 1.2cc HIGHLINE DSG7 AYTOMATO 8.990 € 115 km 2011 car volkswagen-polo-2011-1200cc-41641

GARAGE