Loading

64 Οχήματα βρέθηκαν

2011 Toyota Iq
€ 7.650

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 82450 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Iq 7.650 € 82450 km 2011 car toyota-iq-2011-1000cc-37264

2014 Toyota Corolla
€ 14.990

Σεντάν-Οικογενειακό
1364 cc | 90 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Πετρέλαιο-Diesel Αυτόματο 89800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Corolla D MMT Active CJC 1.4 AYTOMATO 14.990 € 89800 km 2014 car toyota-corolla-2014-1364cc-37265

2009 Suzuki Splash
€ 6.290

Mpv-Πολυμορφικό
1240 cc | 75 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 112000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Splash 6.290 € 112000 km 2009 car suzuki-splash-2009-1240cc-37268

2015 Peugeot 208
€ 9.900

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 51900 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 208 1.4 HDI ACTIVE 9.900 € 51900 km 2015 car peugeot-208-2015-1400cc-37294

2011 Renault Twingo
€ 5.700

Mini-Μικρό
1149 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 103000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Twingo YAHOO 5.700 € 103000 km 2011 car renault-twingo-2011-1149cc-37270

2013 Opel Corsa
€ 7.750

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 85 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 89000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa MY13 C'Mon XER 85hp 7.750 € 89000 km 2013 car opel-corsa-2013-1200cc-37293

2008 Citroen C5
€ 5.990

Σεντάν-Οικογενειακό
1800 cc | 127 bhp | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Υγραέριο Χειροκίνητο 265000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C5 1.8 AMBIANCE 127 HP ΑΕΡΙΟ!! 5.990 € 265000 km 2008 car citroen-c5-2008-1800cc-39963

2008 Chevrolet Lacetti
€ 3.990

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 98 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 135000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Lacetti 1.4I 16V SE 3.990 € 135000 km 2008 car chevrolet-lacetti-2008-1400cc-39961

2013 Citroen C1
€ 6.450

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 69000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 STYLE 5D NEW FACELIFT 6.450 € 69000 km 2013 car citroen-c1-2013-1000cc-39426

2013 Citroen C1
€ 6.750

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 30400 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 STYLE 5D NEW FACELIFT 6.750 € 30400 km 2013 car citroen-c1-2013-1000cc-39424

2014 Volkswagen Polo
€ 9.200

Mini-Μικρό
1200 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 81200 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo TDI Trendline 1.2 9.200 € 81200 km 2014 car volkswagen-polo-2014-1200cc-39136

2008 Citroen C1
€ 4.700

Mini-Μικρό
998 cc | 68 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Αυτόματο 112600 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 4.700 € 112600 km 2008 car citroen-c1-2008-998cc-40316

2006 Toyota Yaris
€ 6.400

Hatchback-Μεσαίο
1300 cc | 87 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Αυτόματο 132000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris ΑΥΤΟΜΑΤΟ 6.400 € 132000 km 2006 car toyota-yaris-2006-1300cc-40423

2015 Opel Astra
€ 11.900

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 95 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 95000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Astra CDTI Ecoflex Business S/S 1.2 11.900 € 95000 km 2015 car opel-astra-2015-1200cc-40468

2009 Mazda 2
€ 6.150

Mini-Μικρό
1349 cc | 85 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 6250 ΠΡΟΒΟΛΗ
Mazda 2 6.150 € 6250 km 2009 car mazda-2-2009-1349cc-40859

2006 Suzuki Swift
€ 6.290

Hatchback-Μεσαίο
1500 cc | 102 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Χειροκίνητο 95000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Swift COMFORT ΖΑΝΤΕΣ-KEYLESS-NAVI 6.290 € 95000 km 2006 car suzuki-swift-2006-1500cc-40860

2009 Suzuki Swift
€ 6.690

Hatchback-Μεσαίο
1300 cc | 95 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 94000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Swift 1.3CC 5D 6.690 € 94000 km 2009 car suzuki-swift-2009-1300cc-40863

2011 Fiat Doblo
€ 11.700

Mpv-Πολυμορφικό
1400 cc | 95 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 65000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Doblo 11.700 € 65000 km 2011 car fiat-doblo-2011-1400cc-41116

2010 Chevrolet Spark
€ 5.950

Mini-Μικρό
1200 cc | 85 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 64000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Spark 5.950 € 64000 km 2010 car chevrolet-spark-2010-1200cc-41115

2007 Toyota Yaris
€ 6.990

Hatchback-Μεσαίο
1298 cc | 87 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Αυτόματο 98000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris 6.990 € 98000 km 2007 car toyota-yaris-2007-1298cc-41114

GARAGE