Loading

64 Οχήματα βρέθηκαν

2013 Fiat Panda
€ 8.200

Mini-Μικρό
1300 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 89000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 1.3 MTJ 75HP LOUNGE 8.200 € 89000 km 2013 car fiat-panda-2013-1300cc-40983

2007 Suzuki Swift
€ 5.990

Τζίπ-Suv-4x4
1300 cc | 90 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 96000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Swift 4X4 5.990 € 96000 km 2007 car suzuki-swift-2007-1300cc-40982

2008 Daihatsu Terios
€ 8.700

Τζίπ-Suv-4x4
1500 cc | 105 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 98500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Daihatsu Terios TOP S 4x4 8.700 € 98500 km 2008 car daihatsu-terios-2008-1500cc-40980

2000 Hyundai Accent
€ 3.200

Hatchback-Μεσαίο
1341 cc | 86 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2000 Βενζίνη Χειροκίνητο 96700 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai Accent 3.200 € 96700 km 2000 car hyundai-accent-2000-1341cc-41632

2009 Hyundai I10
€ 5.600

Mini-Μικρό
1200 cc | 82 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 85000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I10 5.600 € 85000 km 2009 car hyundai-i10-2009-1200cc-41631

2007 Hyundai I30
€ 5.800

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 109 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 133000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I30 1.4CC COMFORT 5.800 € 133000 km 2007 car hyundai-i30-2007-1400cc-41629

2006 Ford Fiesta
€ 3.990

Mini-Μικρό
1200 cc | 75 bhp | Γκρί | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Χειροκίνητο 123000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta 1.2cc 5θυρο ΖΑΝΤΕΣ 3.990 € 123000 km 2006 car ford-fiesta-2006-1200cc-41628

2008 Daihatsu Terios
€ 10.500

Τζίπ-Suv-4x4
1600 cc | 105 bhp | Μπλέ | Τετρακίνητο (4wd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Αυτόματο 85000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Daihatsu Terios 4X4 AYTOMATO!!! 10.500 € 85000 km 2008 car daihatsu-terios-2008-1600cc-41627

2002 Smart Fortwo
€ 3.000

Mini-Μικρό
600 cc | 54 bhp | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | ΑΛΛΟ
2002 Βενζίνη Ημιαυτόματο 106000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Smart Fortwo PULSE 3.000 € 106000 km 2002 car smart-fortwo-2002-600cc-41633

2006 Toyota Yaris
€ 6.200

Mini-Μικρό
1300 cc | 87 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Χειροκίνητο 119000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris SOL 1.3cc ZANTEΣ 6.200 € 119000 km 2006 car toyota-yaris-2006-1300cc-41634

2010 Toyota Iq
€ 8.500

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Αυτόματο 80000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Iq AYTOMATO LUNA 8.500 € 80000 km 2010 car toyota-iq-2010-1000cc-41635

2010 Toyota Aygo
€ 6.400

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 88000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 5θυρο ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 6.400 € 88000 km 2010 car toyota-aygo-2010-1000cc-41638

2009 Toyota Aygo
€ 5.700

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 96000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 1.0cc 5θυρο-A/C 5.700 € 96000 km 2009 car toyota-aygo-2009-1000cc-41637

2007 Toyota Aygo
€ 5.250

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 97000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 5θυρο-A/C- 8 ΑΕΡΟΣΑΚΟΙ 5.250 € 97000 km 2007 car toyota-aygo-2007-1000cc-41636

2013 Volkswagen Golf
€ 11.650

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 86000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Golf TSi Design BMT 105HP 11.650 € 86000 km 2013 car volkswagen-golf-2013-1200cc-41640

2011 Volkswagen Polo
€ 9.400

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 105 bhp | Μπλέ | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Αυτόματο 115000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo 1.2cc HIGHLINE DSG7 AYTOMATO 9.400 € 115000 km 2011 car volkswagen-polo-2011-1200cc-41641

2004 Nissan Primera
€ 3.500

Σεντάν-Οικογενειακό
1600 cc | 110 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2004 Βενζίνη Χειροκίνητο 245000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Primera 3.500 € 245000 km 2004 car nissan-primera-2004-1600cc-41830

2015 Toyota Auris
€ 12.600

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 90 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 107000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Auris ACTIVE PLUS ECO 12.600 € 107000 km 2015 car toyota-auris-2015-1400cc-39131

2015 Peugeot 208
€ 9.390

Mini-Μικρό
1400 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 49000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 208 ACCESS DIESEL ΕΛΛΗΝΙΚΟ 9.390 € 49000 km 2015 car peugeot-208-2015-1400cc-39128

2013 Fiat Doblo
€ 13.300

Mpv-Πολυμορφικό
1600 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 53000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Doblo 1.3 MULTI JET DIESEL 7ΘΕΣΙΟ 13.300 € 53000 km 2013 car fiat-doblo-2013-1600cc-39123

GARAGE