Loading

69 Οχήματα βρέθηκαν

2012 Volkswagen Polo
€ 8.990

Mini-Μικρό
1199 cc | 75 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 60000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo 8.990 € 60000 km 2012 car volkswagen-polo-2012-1199cc-14658

2006 Smart Fortwo
€ 4.200

Κουπέ-Σπόρ
700 cc | 65 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Αυτόματο 140000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Smart Fortwo Grand Style 4.200 € 140000 km 2006 car smart-fortwo-2006-700cc-35753

2009 Fiat 500
€ 9.300

Κάμπριο-Roadster
1400 cc | 100 bhp | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 84600 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat 500 LOUNGE 1.4 100PS CABRIO 9.300 € 84600 km 2009 car fiat-500-2009-1400cc-36007

2009 Fiat Panda
€ 5.800

Mini-Μικρό
1242 cc | 70 bhp | Μπέζ | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Αυτόματο 93000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda AYTOMATO 5.800 € 93000 km 2009 car fiat-panda-2009-1242cc-36517

2013 Hyundai I20
€ 8.400

Hatchback-Μεσαίο
1120 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 108700 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I20 DIESEL 8.400 € 108700 km 2013 car hyundai-i20-2013-1120cc-36520

2010 Fiat 500
€ 7.800

Mini-Μικρό
1242 cc | 69 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 97900 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat 500 7.800 € 97900 km 2010 car fiat-500-2010-1242cc-36795

2013 Toyota Auris
€ 11.900

Σεντάν-Οικογενειακό
1300 cc | 99 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 109000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Auris Life 99hp EFC 1.3 11.900 € 109000 km 2013 car toyota-auris-2013-1300cc-36524

2013 Opel Corsa
€ 7.990

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 85 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 89000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa MY13 C'Mon XER 85hp 7.990 € 89000 km 2013 car opel-corsa-2013-1200cc-37293

2013 Renault Megane
€ 11.700

Hatchback-Μεσαίο
1500 cc | 110 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Πετρέλαιο-Diesel Αυτόματο 82000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Megane DCi Dynamic EDC 110hp AYTOMATO 11.700 € 82000 km 2013 car renault-megane-2013-1500cc-37851

2010 Toyota Iq
€ 7.500

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 65000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Iq LUNA VVTI 7.500 € 65000 km 2010 car toyota-iq-2010-1000cc-35667

2011 Toyota Iq
€ 7.990

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 82450 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Iq 7.990 € 82450 km 2011 car toyota-iq-2011-1000cc-37264

2009 Opel Corsa
€ 6.700

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 80 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 1.2 16V 80PS 5D 6.700 € 100000 km 2009 car opel-corsa-2009-1200cc-12281

2009 Suzuki Splash
€ 6.500

Mpv-Πολυμορφικό
1240 cc | 75 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 112000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Splash 6.500 € 112000 km 2009 car suzuki-splash-2009-1240cc-37268

2015 Toyota Corolla
€ 14.990

Σεντάν-Οικογενειακό
1364 cc | 90 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 92400 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Corolla D Active Plus Eco CJA 1.4 '15 14.990 € 92400 km 2015 car toyota-corolla-2015-1364cc-37266

2005 Toyota Avensis
€ 6.200

Σεντάν-Οικογενειακό
1600 cc | 120 bhp | Μπλέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2005 Βενζίνη Χειροκίνητο 159000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Avensis AEPIO 6.200 € 159000 km 2005 car toyota-avensis-2005-1600cc-36525

2007 Mercedes-Benz E 200
€ 17.500

Σεντάν-Οικογενειακό
1800 cc | 184 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Αυτόματο 83900 ΠΡΟΒΟΛΗ
Mercedes-Benz E 200 1.8 AVANTGARDE FACE LIFT 17.500 € 83900 km 2007 car mercedes-benz-e-200-2007-1800cc-37260

2009 Daihatsu Terios
€ 8.700

Τζίπ-Suv-4x4
1298 cc | 86 bhp | Κόκκινο | Τετρακίνητο (4wd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 159000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Daihatsu Terios 4X4 86PS 8.700 € 159000 km 2009 car daihatsu-terios-2009-1298cc-37148

2008 Daihatsu Sirion
€ 6.900

Τζίπ-Suv-4x4
1300 cc | 90 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Αυτόματο 99500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Daihatsu Sirion AYTOMATO-4x4-ΑΡΙΣΤΟ 6.900 € 99500 km 2008 car daihatsu-sirion-2008-1300cc-37147

2010 Alfa-Romeo Mito
€ 7.990

Κουπέ-Σπόρ
1400 cc | 95 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 94000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Alfa-Romeo Mito DISTINCTIVE ΣΕ ΑΨΟΓΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ 7.990 € 94000 km 2010 car alfa-romeo-mito-2010-1400cc-37017

2012 Suzuki Swift
€ 8.990

Hatchback-Μεσαίο
1242 cc | 95 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2012 Βενζίνη Χειροκίνητο 45000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Swift 1.2i16v GLX start/stop Keyless 8.990 € 45000 km 2012 car suzuki-swift-2012-1242cc-37015

GARAGE