Loading

53 Οχήματα βρέθηκαν

2012 Volkswagen Polo
€ 8.990

Mini-Μικρό
1199 cc | 75 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 60800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo 8.990 € 60800 km 2012 car volkswagen-polo-2012-1199cc-14658

2011 Renault Twingo
€ 5.490

Mini-Μικρό
1149 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 103000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Twingo YAHOO 5.490 € 103000 km 2011 car renault-twingo-2011-1149cc-37270

2013 Nissan Micra
€ 7.490

Mini-Μικρό
1200 cc | 80 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 62030 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Micra 7.490 € 62030 km 2013 car nissan-micra-2013-1200cc-36550

2015 Ford Focus
€ 11.990

Hatchback-Μεσαίο
1500 cc | 95 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 124500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Focus 1.5 TREND TD 95ps 11.990 € 124500 km 2015 car ford-focus-2015-1500cc-36001

2013 Toyota Auris
€ 10.990

Σεντάν-Οικογενειακό
1300 cc | 99 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 109000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Auris Life 99hp EFC 1.3 10.990 € 109000 km 2013 car toyota-auris-2013-1300cc-36524

2009 Mazda 2
€ 5.990

Mini-Μικρό
1349 cc | 85 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 85000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Mazda 2 5.990 € 85000 km 2009 car mazda-2-2009-1349cc-40859

2015 Opel Astra
€ 11.490

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 95 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 95000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Astra CDTI Ecoflex Business S/S 1.2 11.490 € 95000 km 2015 car opel-astra-2015-1200cc-40468

2006 Toyota Yaris
€ 5.800

Hatchback-Μεσαίο
1300 cc | 87 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Αυτόματο 132 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris ΑΥΤΟΜΑΤΟ 5.800 € 132 km 2006 car toyota-yaris-2006-1300cc-40423

2013 Citroen C1
€ 6.290

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 69000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 STYLE 5D NEW FACELIFT 6.290 € 69000 km 2013 car citroen-c1-2013-1000cc-39426

2013 Citroen C1
€ 6.590

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 30400 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 STYLE 5D NEW FACELIFT 6.590 € 30400 km 2013 car citroen-c1-2013-1000cc-39424

2015 Toyota Auris
€ 12.490

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 90 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 107000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Auris ACTIVE PLUS ECO 12.490 € 107000 km 2015 car toyota-auris-2015-1400cc-39131

2009 Hyundai I10
€ 5.700

Mini-Μικρό
1100 cc | 75 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 110000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I10 5.700 € 110000 km 2009 car hyundai-i10-2009-1100cc-42775

2009 Toyota Aygo
€ 5.790

Mini-Μικρό
998 cc | 68 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 5.790 € 100000 km 2009 car toyota-aygo-2009-998cc-42908

GARAGE