Loading

65 Οχήματα βρέθηκαν

2006 Lancia Ypsilon
€ 5.400

Κουπέ-Σπόρ
1400 cc | 95 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Αυτόματο 106000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Lancia Ypsilon ΑΥΤΟΜΑΤΟ 5.400 € 106000 km 2006 car lancia-ypsilon-2006-1400cc-36216

2012 Ford Fiesta
€ 8.990

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 70 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 88190 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta 8.990 € 88190 km 2012 car ford-fiesta-2012-1400cc-13173

2011 Ford Fiesta
€ 8.490

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 75 bhp | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 79800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta 1.4 TDCI DIESEL 8.490 € 79800 km 2011 car ford-fiesta-2011-1400cc-10373

2013 Volkswagen Up
€ 7.400

Mini-Μικρό
1000 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 91000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Up Move up! 75hp 1.0 7.400 € 91000 km 2013 car volkswagen-up-2013-1000cc-37263

2010 Nissan Micra
€ 5.890

Mini-Μικρό
1240 cc | 80 bhp | Καφέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 70000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Micra 5.890 € 70000 km 2010 car nissan-micra-2010-1240cc-36523

2010 Nissan Micra
€ 5.890

Mini-Μικρό
1240 cc | 80 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 65000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Micra 5.890 € 65000 km 2010 car nissan-micra-2010-1240cc-36522

2015 Ford Focus
€ 12.990

Hatchback-Μεσαίο
1500 cc | 95 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 124500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Focus 1.5 TREND TD 95ps 12.990 € 124500 km 2015 car ford-focus-2015-1500cc-36001

2013 Citroen C3
€ 8.300

Mini-Μικρό
1400 cc | 70 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Πετρέλαιο-Diesel Αυτόματο 136000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C3 AYTOMATO FACELIFT 8.300 € 136000 km 2013 car citroen-c3-2013-1400cc-37146

2013 Fiat Punto
€ 6.400

Van
1248 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 79000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Punto 6.400 € 79000 km 2013 car fiat-punto-2013-1248cc-13171

2006 Fiat Grande Punto
€ 4.990

Hatchback-Μεσαίο
1248 cc | 75 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
2006 Πετρέλαιο-Diesel Αυτόματο 112500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Grande Punto 4.990 € 112500 km 2006 car fiat-grande-punto-2006-1248cc-14023

2002 Citroen C5
€ 2.300

Σεντάν-Οικογενειακό
2000 cc | 143 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2002 Βενζίνη Χειροκίνητο 186000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C5 2.0cc EXCLUSIVE 2.300 € 186000 km 2002 car citroen-c5-2002-2000cc-16825

2011 Audi A3
€ 13.200

Hatchback-Μεσαίο
1800 cc | 160 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 66000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Audi A3 13.200 € 66000 km 2011 car audi-a3-2011-1800cc-15952

2015 Citroen C3
€ 9.400

Mini-Μικρό
1400 cc | 70 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 45000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C3 HDi Trend ESP 70hp 9.400 € 45000 km 2015 car citroen-c3-2015-1400cc-16820

2013 Fiat Panda
€ 8.300

Mini-Μικρό
1300 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 98000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 1.3 MULTI JET DIESEL 8.300 € 98000 km 2013 car fiat-panda-2013-1300cc-35570

2012 Volkswagen Polo
€ 8.990

Mini-Μικρό
1199 cc | 75 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 60000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo 8.990 € 60000 km 2012 car volkswagen-polo-2012-1199cc-14658

2006 Smart Fortwo
€ 4.200

Κουπέ-Σπόρ
700 cc | 65 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Αυτόματο 140000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Smart Fortwo Grand Style 4.200 € 140000 km 2006 car smart-fortwo-2006-700cc-35753

2009 Fiat 500
€ 9.300

Κάμπριο-Roadster
1400 cc | 100 bhp | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 84600 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat 500 LOUNGE 1.4 100PS CABRIO 9.300 € 84600 km 2009 car fiat-500-2009-1400cc-36007

2010 Fiat 500
€ 7.800

Mini-Μικρό
1242 cc | 69 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 97900 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat 500 7.800 € 97900 km 2010 car fiat-500-2010-1242cc-36795

2013 Toyota Auris
€ 11.900

Σεντάν-Οικογενειακό
1300 cc | 99 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 109000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Auris Life 99hp EFC 1.3 11.900 € 109000 km 2013 car toyota-auris-2013-1300cc-36524

2013 Renault Megane
€ 11.700

Hatchback-Μεσαίο
1500 cc | 110 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Πετρέλαιο-Diesel Αυτόματο 82000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Megane DCi Dynamic EDC 110hp AYTOMATO 11.700 € 82000 km 2013 car renault-megane-2013-1500cc-37851

GARAGE