Loading

28 Οχήματα βρέθηκαν

2010 Toyota Aygo
€ 6.500

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 88000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 5θυρο ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 6.500 € 88000 km 2010 car toyota-aygo-2010-1000cc-41638

2009 Toyota Aygo
€ 5.700

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 96000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 1.0cc 5θυρο-A/C 5.700 € 96000 km 2009 car toyota-aygo-2009-1000cc-41637

2007 Toyota Aygo
€ 5.250

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 97000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 5θυρο-A/C- 8 ΑΕΡΟΣΑΚΟΙ 5.250 € 97000 km 2007 car toyota-aygo-2007-1000cc-41636

2010 Toyota Iq
€ 8.500

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Αυτόματο 80000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Iq AYTOMATO LUNA 8.500 € 80000 km 2010 car toyota-iq-2010-1000cc-41635

2006 Toyota Yaris
€ 6.200

Mini-Μικρό
1300 cc | 87 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Χειροκίνητο 119000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris SOL 1.3cc ZANTEΣ 6.200 € 119000 km 2006 car toyota-yaris-2006-1300cc-41634

2009 Hyundai I10
€ 5.600

Mini-Μικρό
1200 cc | 82 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 85000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I10 5.600 € 85000 km 2009 car hyundai-i10-2009-1200cc-41631

2006 Ford Fiesta
€ 3.990

Mini-Μικρό
1200 cc | 75 bhp | Γκρί | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Χειροκίνητο 123000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta 1.2cc 5θυρο ΖΑΝΤΕΣ 3.990 € 123000 km 2006 car ford-fiesta-2006-1200cc-41628

2007 Citroen C1
€ 4.900

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 4.900 € 100000 km 2007 car citroen-c1-2007-1000cc-41626

2007 Opel Corsa
€ 4.690

Mini-Μικρό
1248 cc | 75 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
2007 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 133000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 4.690 € 133000 km 2007 car opel-corsa-2007-1248cc-14040

2012 Renault Clio
€ 8.300

Mini-Μικρό
1500 cc | 90 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 83000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio DIESEL EURO 5 ECO2 8.300 € 83000 km 2012 car renault-clio-2012-1500cc-12296

2011 Renault Twingo
€ 5.990

Mini-Μικρό
1149 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 103000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Twingo YAHOO 5.990 € 103000 km 2011 car renault-twingo-2011-1149cc-37270

2010 Fiat 500
€ 7.800

Mini-Μικρό
1242 cc | 69 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 97900 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat 500 7.800 € 97900 km 2010 car fiat-500-2010-1242cc-36795

2010 Toyota Iq
€ 7.250

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 65000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Iq LUNA VVTI 7.250 € 65000 km 2010 car toyota-iq-2010-1000cc-35667

2011 Volkswagen Polo
€ 9.300

Mini-Μικρό
1197 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 58600 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo HIGHLINE 9.300 € 58600 km 2011 car volkswagen-polo-2011-1197cc-38093

2013 Citroen C1
€ 6.790

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 22000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 STYLE 5D NEW FACELIFT 6.790 € 22000 km 2013 car citroen-c1-2013-1000cc-39424

2014 Volkswagen Polo
€ 9.350

Mini-Μικρό
1200 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 81200 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo TDI Trendline 1.2 9.350 € 81200 km 2014 car volkswagen-polo-2014-1200cc-39136

2015 Peugeot 208
€ 9.390

Mini-Μικρό
1400 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 49000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 208 ACCESS DIESEL ΕΛΛΗΝΙΚΟ 9.390 € 49000 km 2015 car peugeot-208-2015-1400cc-39128

2007 Fiat Panda
€ 4.700

Mini-Μικρό
1100 cc | 68 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 104000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 4.700 € 104000 km 2007 car fiat-panda-2007-1100cc-41117

2010 Chevrolet Spark
€ 5.950

Mini-Μικρό
1200 cc | 85 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 64000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Spark 5.950 € 64000 km 2010 car chevrolet-spark-2010-1200cc-41115

2013 Fiat Panda
€ 8.200

Mini-Μικρό
1300 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 89000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 1.3 MTJ 75HP LOUNGE 8.200 € 89000 km 2013 car fiat-panda-2013-1300cc-40983

GARAGE