Loading

61 Οχήματα βρέθηκαν

2017 Renault Captur
€ 12.790

Hatchback-Μεσαίο
898 cc | 90 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2017 Βενζίνη Χειροκίνητο 35000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Captur 12.790 € 35000 km 2017 car renault-captur-2017-898cc-55819

2016 Peugeot 308
€ 12.490

Hatchback-Μεσαίο
1199 cc | 131 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη Χειροκίνητο 117000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 308 12.490 € 117000 km 2016 car peugeot-308-2016-1199cc-55815

2018 Suzuki Ignis
€ 11.490

Mini-Μικρό
1242 cc | 90 bhp | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6c
2018 Βενζίνη Χειροκίνητο 91000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Ignis 11.490 € 91000 km 2018 car suzuki-ignis-2018-1242cc-52833

2016 Seat Ibiza
€ 10.990

Mini-Μικρό
1197 cc | 90 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη Χειροκίνητο 63000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Seat Ibiza TSI 10.990 € 63000 km 2016 car seat-ibiza-2016-1197cc-53823

2015 Nissan Qashqai
€ 15.490

Τζίπ-Suv-4x4
1197 cc | 116 bhp | Μπλέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 103000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Qashqai 15.490 € 103000 km 2015 car nissan-qashqai-2015-1197cc-55810

2017 Fiat Tipo
€ 11.490

Hatchback-Μεσαίο
1368 cc | 95 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2017 Βενζίνη Χειροκίνητο 75000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Tipo 11.490 € 75000 km 2017 car fiat-tipo-2017-1368cc-54213

2018 Citroen SpaceTourer
€ 24.490

Mpv-Πολυμορφικό
1997 cc | 150 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6c
2018 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 149000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen SpaceTourer 24.490 € 149000 km 2018 car citroen-spacetourer-2018-1997cc-55712

2018 Bmw 116
€ 14.290

Hatchback-Μεσαίο
1496 cc | 116 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | ΑΛΛΟ
2018 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 160000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Bmw 116 14.290 € 160000 km 2018 car bmw-116-2018-1496cc-54996

2015 Nissan Juke
€ 13.790

Τζίπ-Suv-4x4
1197 cc | 115 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 80000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Juke 13.790 € 80000 km 2015 car nissan-juke-2015-1197cc-53869

2018 Nissan Juke
€ 15.490

Τζίπ-Suv-4x4
1461 cc | 110 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2018 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 86000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Juke 15.490 € 86000 km 2018 car nissan-juke-2018-1461cc-55716

2018 Dacia Duster
€ 15.490

Τζίπ-Suv-4x4
1598 cc | 115 bhp | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6c
2018 Βενζίνη Χειροκίνητο 17000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Dacia Duster 15.490 € 17000 km 2018 car dacia-duster-2018-1598cc-52938

2016 Dacia Duster
€ 13.490

Τζίπ-Suv-4x4
1461 cc | 110 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 88000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Dacia Duster 13.490 € 88000 km 2016 car dacia-duster-2016-1461cc-55785

2006 Peugeot 107
€ 3.990

Mini-Μικρό
998 cc | 68 bhp | Κίτρινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
2006 Βενζίνη Χειροκίνητο 125000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 107 3.990 € 125000 km 2006 car peugeot-107-2006-998cc-55782

2018 Volkswagen T-Roc
€ 20.490

Crossover (4x2)
999 cc | 116 bhp | Πορτοκαλί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6c
2018 Βενζίνη Χειροκίνητο 70000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen T-Roc 20.490 € 70000 km 2018 car volkswagen-t-roc-2018-999cc-53865

2021 Ford Puma
€ 20.490

Crossover (4x2)
999 cc | 125 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6c
2021 Υβριδικό (Βενζίνη/Ηλεκτρικό) Χειροκίνητο 52739 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Puma 20.490 € 52739 km 2021 car ford-puma-2021-999cc-54528

2019 Nissan Qashqai
€ 18.490

Τζίπ-Suv-4x4
1461 cc | 115 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6c
2019 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 113000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Qashqai 18.490 € 113000 km 2019 car nissan-qashqai-2019-1461cc-55719

2017 Renault Megane
€ 11.990

Hatchback-Μεσαίο
1197 cc | 101 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6c
2017 Βενζίνη Χειροκίνητο 93000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Megane 11.990 € 93000 km 2017 car renault-megane-2017-1197cc-55731

2017 Ford Fiesta
€ 9.990

Mini-Μικρό
1499 cc | 95 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2017 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 97000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta 9.990 € 97000 km 2017 car ford-fiesta-2017-1499cc-55748

2015 Toyota Yaris
€ 10.490

Mini-Μικρό
998 cc | 70 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 82000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris 10.490 € 82000 km 2015 car toyota-yaris-2015-998cc-55739

2014 Fiat Panda
€ 6.500

Mini-Μικρό
1242 cc | 70 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Βενζίνη Χειροκίνητο 119000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 6.500 € 119000 km 2014 car fiat-panda-2014-1242cc-55714

GARAGE