Loading

69 Οχήματα βρέθηκαν

2011 Volkswagen Polo
€ 9.900

Hatchback-Μεσαίο
1197 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 48700 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo HIGHLINE 9.900 € 48700 km 2011 car volkswagen-polo-2011-1197cc-38093

2012 Volkswagen Passat
€ 12.490

Σεντάν-Οικογενειακό
1400 cc | 122 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2012 Βενζίνη Χειροκίνητο 96000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Passat 1.4 TSI HIGHLINE 12.490 € 96000 km 2012 car volkswagen-passat-2012-1400cc-35574

2014 Toyota Yaris
€ 9.400

Mini-Μικρό
1400 cc | 90 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 114000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris 1.4 DIESEL ΕΛΛΗΝΙΚΟ 9.400 € 114000 km 2014 car toyota-yaris-2014-1400cc-35859

2014 Toyota Corolla
€ 15.600

Σεντάν-Οικογενειακό
1364 cc | 90 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Πετρέλαιο-Diesel Αυτόματο 89800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Corolla D MMT Active CJC 1.4 AYTOMATO 15.600 € 89800 km 2014 car toyota-corolla-2014-1364cc-37265

2011 Skoda Fabia
€ 6.800

Hatchback-Μεσαίο
1197 cc | 105 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 73000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Skoda Fabia 6.800 € 73000 km 2011 car skoda-fabia-2011-1197cc-38095

2011 Renault Twingo
€ 6.200

Mini-Μικρό
1149 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 103000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Twingo YAHOO 6.200 € 103000 km 2011 car renault-twingo-2011-1149cc-37270

2010 Peugeot 207
€ 7.990

Κάμπριο-Roadster
1600 cc | 120 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 61000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 207 1.6CC CABRIO 7.990 € 61000 km 2010 car peugeot-207-2010-1600cc-15816

2007 Opel Corsa
€ 5.600

Mini-Μικρό
1248 cc | 75 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
2007 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 129000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 5.600 € 129000 km 2007 car opel-corsa-2007-1248cc-14040

2013 Nissan Micra
€ 8.300

Mini-Μικρό
1200 cc | 80 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 62030 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Micra 8.300 € 62030 km 2013 car nissan-micra-2013-1200cc-36550

2009 Mitsubishi Colt
€ 6.800

Hatchback-Μεσαίο
1300 cc | 95 bhp | Κόκκινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Αυτόματο 80200 ΠΡΟΒΟΛΗ
Mitsubishi Colt 1.3 Inport AYTOMATO 6.800 € 80200 km 2009 car mitsubishi-colt-2009-1300cc-37292

2006 Lancia Ypsilon
€ 5.400

Κουπέ-Σπόρ
1400 cc | 95 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Αυτόματο 106000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Lancia Ypsilon ΑΥΤΟΜΑΤΟ 5.400 € 106000 km 2006 car lancia-ypsilon-2006-1400cc-36216

2012 Kia Picanto
€ 7.800

Κουπέ-Σπόρ
1248 cc | 86 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2012 Βενζίνη Αυτόματο 104000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Kia Picanto AYTOMATO 7.800 € 104000 km 2012 car kia-picanto-2012-1248cc-36006

2009 Hyundai I30
€ 6.990

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 109 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 85000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I30 FULL EXTRA 6.990 € 85000 km 2009 car hyundai-i30-2009-1400cc-36519

2014 Hyundai I30
€ 10.990

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 90 bhp | Μπλέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 109000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I30 10.990 € 109000 km 2014 car hyundai-i30-2014-1400cc-36796

2012 Ford Fiesta
€ 8.690

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 70 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 117000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta 1.4 TDCI DIESEL 8.690 € 117000 km 2012 car ford-fiesta-2012-1400cc-12275

2012 Ford Fiesta
€ 8.990

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 70 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 88190 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta 8.990 € 88190 km 2012 car ford-fiesta-2012-1400cc-13173

2011 Ford Fiesta
€ 8.490

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 75 bhp | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 79800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta 1.4 TDCI DIESEL 8.490 € 79800 km 2011 car ford-fiesta-2011-1400cc-10373

2013 Volkswagen Up
€ 7.400

Mini-Μικρό
1000 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 91000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Up Move up! 75hp 1.0 7.400 € 91000 km 2013 car volkswagen-up-2013-1000cc-37263

2012 Volkswagen Polo
€ 9.400

Mini-Μικρό
1200 cc | 105 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2012 Βενζίνη Χειροκίνητο 49000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo 1.2 TSI 105PS 9.400 € 49000 km 2012 car volkswagen-polo-2012-1200cc-35576

2007 Volkswagen Polo
€ 5.490

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 70 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 86000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo 1.2cc COMFORTLINE 5.490 € 86000 km 2007 car volkswagen-polo-2007-1200cc-37262

GARAGE