Loading

56 Οχήματα βρέθηκαν

2011 Volkswagen Polo
€ 9.400

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 105 bhp | Μπλέ | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Αυτόματο 115000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo 1.2cc HIGHLINE DSG7 AYTOMATO 9.400 € 115000 km 2011 car volkswagen-polo-2011-1200cc-41641

2013 Volkswagen Golf
€ 11.650

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 86000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Golf TSi Design BMT 105HP 11.650 € 86000 km 2013 car volkswagen-golf-2013-1200cc-41640

2010 Toyota Aygo
€ 6.500

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 88000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 5θυρο ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 6.500 € 88000 km 2010 car toyota-aygo-2010-1000cc-41638

2009 Toyota Aygo
€ 5.700

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 96000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 1.0cc 5θυρο-A/C 5.700 € 96000 km 2009 car toyota-aygo-2009-1000cc-41637

2007 Toyota Aygo
€ 5.250

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 97000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 5θυρο-A/C- 8 ΑΕΡΟΣΑΚΟΙ 5.250 € 97000 km 2007 car toyota-aygo-2007-1000cc-41636

2010 Toyota Iq
€ 8.500

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Αυτόματο 80000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Iq AYTOMATO LUNA 8.500 € 80000 km 2010 car toyota-iq-2010-1000cc-41635

2006 Toyota Yaris
€ 6.200

Mini-Μικρό
1300 cc | 87 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Χειροκίνητο 119000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris SOL 1.3cc ZANTEΣ 6.200 € 119000 km 2006 car toyota-yaris-2006-1300cc-41634

2002 Smart Fortwo
€ 3.200

Αλλο
600 cc | 54 bhp | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | ΑΛΛΟ
2002 Βενζίνη Ημιαυτόματο 106000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Smart Fortwo PULSE 3.200 € 106000 km 2002 car smart-fortwo-2002-600cc-41633

2000 Hyundai Accent
€ 3.200

Hatchback-Μεσαίο
1341 cc | 86 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2000 Βενζίνη Χειροκίνητο 96700 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai Accent 3.200 € 96700 km 2000 car hyundai-accent-2000-1341cc-41632

2009 Hyundai I10
€ 5.600

Mini-Μικρό
1200 cc | 82 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 85000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I10 5.600 € 85000 km 2009 car hyundai-i10-2009-1200cc-41631

2007 Hyundai I30
€ 5.800

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 109 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 133000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I30 1.4CC COMFORT 5.800 € 133000 km 2007 car hyundai-i30-2007-1400cc-41629

2006 Ford Fiesta
€ 3.990

Mini-Μικρό
1200 cc | 75 bhp | Γκρί | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Χειροκίνητο 123000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta 1.2cc 5θυρο ΖΑΝΤΕΣ 3.990 € 123000 km 2006 car ford-fiesta-2006-1200cc-41628

2008 Daihatsu Terios
€ 10.500

Τζίπ-Suv-4x4
1600 cc | 105 bhp | Μπλέ | Τετρακίνητο (4wd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Αυτόματο 85000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Daihatsu Terios 4X4 AYTOMATO!!! 10.500 € 85000 km 2008 car daihatsu-terios-2008-1600cc-41627

2007 Citroen C1
€ 4.900

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 4.900 € 100000 km 2007 car citroen-c1-2007-1000cc-41626

2007 Citroen Xsara Picasso
€ 6.500

Mpv-Πολυμορφικό
1600 cc | 110 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 70000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen Xsara Picasso LIMITED EDITION 6.500 € 70000 km 2007 car citroen-xsara-picasso-2007-1600cc-41624

2007 Opel Corsa
€ 4.690

Mini-Μικρό
1248 cc | 75 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
2007 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 133000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 4.690 € 133000 km 2007 car opel-corsa-2007-1248cc-14040

2012 Ford Fiesta
€ 8.990

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 70 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 88190 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta 8.990 € 88190 km 2012 car ford-fiesta-2012-1400cc-13173

2012 Renault Clio
€ 8.300

Mini-Μικρό
1500 cc | 90 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 83000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio DIESEL EURO 5 ECO2 8.300 € 83000 km 2012 car renault-clio-2012-1500cc-12296

2014 Toyota Corolla
€ 15.450

Σεντάν-Οικογενειακό
1364 cc | 90 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Πετρέλαιο-Diesel Αυτόματο 89800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Corolla D MMT Active CJC 1.4 AYTOMATO 15.450 € 89800 km 2014 car toyota-corolla-2014-1364cc-37265

2011 Renault Twingo
€ 5.990

Mini-Μικρό
1149 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 103000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Twingo YAHOO 5.990 € 103000 km 2011 car renault-twingo-2011-1149cc-37270

GARAGE