Loading

65 Οχήματα βρέθηκαν

2007 Renault Megane
€ 3.850

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 100 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 137000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Megane DYNAMIC 1.4 16V 100HP 3.850 € 137000 km 2007 car renault-megane-2007-1400cc-39538

2007 Opel Astra
€ 5.500

Κουπέ-Σπόρ
1364 cc | 90 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 86100 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Astra GTC 5.500 € 86100 km 2007 car opel-astra-2007-1364cc-39536

2011 Volkswagen Polo
€ 9.600

Mini-Μικρό
1197 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 51700 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo HIGHLINE 9.600 € 51700 km 2011 car volkswagen-polo-2011-1197cc-38093

2012 Renault Clio
€ 8.200

Mini-Μικρό
1500 cc | 90 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 83000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio DIESEL EURO 5 ECO2 8.200 € 83000 km 2012 car renault-clio-2012-1500cc-12296

2006 Kia Rio
€ 4.500

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 97 bhp | Μπλέ | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Χειροκίνητο 98000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Kia Rio 1.4 LX ΖΑΝΤΕΣ 4.500 € 98000 km 2006 car kia-rio-2006-1400cc-39124

2008 Toyota Yaris
€ 6.790

Mini-Μικρό
1300 cc | 87 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 109000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris SOL AYTOMATO!! 6.790 € 109000 km 2008 car toyota-yaris-2008-1300cc-39432

2016 Volkswagen Polo
€ 9.200

Mini-Μικρό
1000 cc | 75 bhp | Καφέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2016 Βενζίνη Χειροκίνητο 23400 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo 1.0 MPI 75PS CONCEPTLINE 5D 9.200 € 23400 km 2016 car volkswagen-polo-2016-1000cc-39430

2017 Smart Fortwo
€ 9.900

Mini-Μικρό
1000 cc | 71 bhp | Άσπρο | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
2017 Βενζίνη Χειροκίνητο 8500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Smart Fortwo ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ, 8500 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ 9.900 € 8500 km 2017 car smart-fortwo-2017-1000cc-39429

2007 Hyundai Accent
€ 4.900

Hatchback-Μεσαίο
1399 cc | 97 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Αυτόματο 74000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai Accent AYTOMATO 4.900 € 74000 km 2007 car hyundai-accent-2007-1399cc-39427

2013 Citroen C1
€ 6.490

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 69000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 STYLE 5D NEW FACELIFT 6.490 € 69000 km 2013 car citroen-c1-2013-1000cc-39426

2013 Citroen C1
€ 6.790

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 22000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 STYLE 5D NEW FACELIFT 6.790 € 22000 km 2013 car citroen-c1-2013-1000cc-39424

2014 Hyundai I30
€ 10.990

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 90 bhp | Μπλέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 109000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I30 10.990 € 109000 km 2014 car hyundai-i30-2014-1400cc-36796

2011 Citroen Other Citroen
€ 7.800

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 82 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 98000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen Other Citroen ΝΕΜΟ 7.800 € 98000 km 2011 car citroen-other-citroen-2011-1400cc-14882

2014 Volkswagen Polo
€ 9.390

Mini-Μικρό
1200 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 81200 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo TDI Trendline 1.2 9.390 € 81200 km 2014 car volkswagen-polo-2014-1200cc-39136

2013 Volkswagen Golf
€ 11.690

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 86000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Golf TSi Design BMT 105HP 11.690 € 86000 km 2013 car volkswagen-golf-2013-1200cc-39134

2009 Toyota Yaris
€ 6.690

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 93800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris 6.690 € 93800 km 2009 car toyota-yaris-2009-1000cc-39132

2015 Toyota Auris
€ 12.900

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 90 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 107000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Auris ACTIVE PLUS ECO 12.900 € 107000 km 2015 car toyota-auris-2015-1400cc-39131

2014 Toyota Corolla
€ 15.490

Σεντάν-Οικογενειακό
1364 cc | 90 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Πετρέλαιο-Diesel Αυτόματο 89800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Corolla D MMT Active CJC 1.4 AYTOMATO 15.490 € 89800 km 2014 car toyota-corolla-2014-1364cc-37265

2005 Toyota Avensis
€ 5.990

Σεντάν-Οικογενειακό
1600 cc | 120 bhp | Μπλέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2005 Βενζίνη Χειροκίνητο 159000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Avensis AEPIO 5.990 € 159000 km 2005 car toyota-avensis-2005-1600cc-36525

2009 Suzuki Splash
€ 6.390

Mpv-Πολυμορφικό
1240 cc | 75 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 112000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Splash 6.390 € 112000 km 2009 car suzuki-splash-2009-1240cc-37268

GARAGE