Loading

17 Οχήματα βρέθηκαν

2018 Fiat Tipo
€ 12.490

Hatchback-Μεσαίο
1248 cc | 95 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2018 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 59000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Tipo 12.490 € 59000 km 2018 car fiat-tipo-2018-1248cc-56046

2007 Ford Focus
€ 3.990

Hatchback-Μεσαίο
1596 cc | 115 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
2007 Βενζίνη - Αέριο(LPG) Χειροκίνητο 200000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Focus 3.990 € 200000 km 2007 car ford-focus-2007-1596cc-55833

2018 Bmw 116
€ 14.290

Hatchback-Μεσαίο
1496 cc | 116 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | ΑΛΛΟ
2018 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 160000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Bmw 116 14.290 € 160000 km 2018 car bmw-116-2018-1496cc-54996

2015 Opel Astra
€ 10.990

Hatchback-Μεσαίο
1000 cc | 105 bhp | Καφέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 79900 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Astra 10.990 € 79900 km 2015 car opel-astra-2015-1000cc-53870

2014 Dacia Sandero
€ 10.190

Hatchback-Μεσαίο
898 cc | 90 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Βενζίνη Χειροκίνητο 61000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Dacia Sandero STEPWAY 10.190 € 61000 km 2014 car dacia-sandero-2014-898cc-55036

2010 Alfa-Romeo Mito
€ 6.750

Hatchback-Μεσαίο
1368 cc | 95 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 150000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Alfa-Romeo Mito 6.750 € 150000 km 2010 car alfa-romeo-mito-2010-1368cc-55710

2015 Ford Focus
€ 9.990

Hatchback-Μεσαίο
999 cc | 100 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 98000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Focus 9.990 € 98000 km 2015 car ford-focus-2015-999cc-55535

2016 Dacia Sandero
€ 12.490

Hatchback-Μεσαίο
1461 cc | 90 bhp | Ανθρακί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 56000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Dacia Sandero 12.490 € 56000 km 2016 car dacia-sandero-2016-1461cc-55257

2017 Honda Civic
€ 16.490

Hatchback-Μεσαίο
1597 cc | 120 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2017 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 91000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Honda Civic 16.490 € 91000 km 2017 car honda-civic-2017-1597cc-55245

2019 Dacia Sandero
€ 9.990

Hatchback-Μεσαίο
999 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6c
2019 Βενζίνη Χειροκίνητο 86500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Dacia Sandero 9.990 € 86500 km 2019 car dacia-sandero-2019-999cc-52985

2017 Opel Astra
€ 13.490

Hatchback-Μεσαίο
1598 cc | 110 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6c
2017 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 112000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Astra 13.490 € 112000 km 2017 car opel-astra-2017-1598cc-55144

2015 Volkswagen Golf
€ 14.490

Hatchback-Μεσαίο
1197 cc | 86 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 51000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Golf 14.490 € 51000 km 2015 car volkswagen-golf-2015-1197cc-54332

2017 Fiat Tipo
€ 11.490

Hatchback-Μεσαίο
1368 cc | 95 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2017 Βενζίνη Χειροκίνητο 75000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Tipo 11.490 € 75000 km 2017 car fiat-tipo-2017-1368cc-54213

2017 Peugeot 208
€ 10.990

Hatchback-Μεσαίο
1560 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6c
2017 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 115000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 208 10.990 € 115000 km 2017 car peugeot-208-2017-1560cc-55730

2017 Renault Megane
€ 11.990

Hatchback-Μεσαίο
1197 cc | 101 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6c
2017 Βενζίνη Χειροκίνητο 93000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Megane 11.990 € 93000 km 2017 car renault-megane-2017-1197cc-55731

2016 Peugeot 308
€ 12.490

Hatchback-Μεσαίο
1199 cc | 131 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη Χειροκίνητο 117000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 308 12.490 € 117000 km 2016 car peugeot-308-2016-1199cc-55815

2017 Renault Captur
€ 12.790

Hatchback-Μεσαίο
898 cc | 90 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2017 Βενζίνη Χειροκίνητο 35000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Captur 12.790 € 35000 km 2017 car renault-captur-2017-898cc-55819

GARAGE